Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Prolećni trendovi 2024: Šta nositi ove sezone?

Da li imate omiljene brendove ili dizajnere koji su inspiracija za vaš prolećni stil ove godine?
2024 03 24
Nisam odusevljena novim trendovima vec par godina. Ne volim low waist baggy farmerice, zvonaste pantalone, crop majice, sve ove pertle i trake koje ne pokrivaju nista. Ne volim resice, karnere, ove cut outs po stomaku i ledjima, kompletno otvorena ledja, a o obuci necu ni da pricam, ruzniju obucu odavno nisam videla... Ukratko vecina trendova iz prethodnih par godina su mi ocaj - jedino ako ubodu nesto sto se meni vec od pre svidja, kao ovaj zenstven stil koji reklamiraju, pa to mozda i iskoristim da kupim nesto sto godinama trazim, a nisam do sad imala priliku da kupim. Pre sam volela da gledam kriticare kako komentarisu nove trendove, ali vise ni to ne mogu da smislim koliko mi se trendovi ne dopadaju
2024 03 24
Apsolutno se slažem @UltraStore sa vama iskreno ne volim da vidim sestrucinu sa golim ledjima i pola golog stomaka 11 godina ima jer nosi crop duk i trenerku samo zato što je moda takva. Vidjala sam i mladje devojcice, devojke.. 😑 Kao da se vratila ona stara moda samo malo savremeniji kroj i stil. Takodje volim zenstvene, elegantne i klasicne komade bez previse za videti 😁. Ali i mene zanima isto pitanje koje je postavljeno u temi 😊
2024 03 24
Što se tiče lux dizajnera. Bukvalno je trenutno aktuelna garderoba iz mladosti moje mame. ,:) Oversized, jako čudni krojevi… Ne znam, not my cup of tea… Više se oslanjam na Instagram i Pinterest. Volim da vidim kada neko to iskombinuje da lepo stoji.
2024 03 24
Moj prolećni stil je isti kao i prošlog proleća i onog pre. Trendovi brzo prolaze, ne vidim smisao u trčanju za njima.
2024 03 25
“ Moda je prolazna, a stil - stil je večan “ - ja se ovim vodim 😍
2024 03 25
> darkacademia: > Moj prolećni stil je isti kao i prošlog proleća i onog pre. Trendovi brzo prolaze, ne vidim smisao u trčanju za njima. Da, ovo. Ne zavisim od trendova, ali ih iskoriscavam. Npr volim oversize kapute koje sam jedva nalazila ranije, ali su sad trend pa sam imala priliku da ih kupim. Midi suknje pre nisam mogla nigde da nadjem, a da nisu starije od mene, ove zime su bile trend i imale su gde da se kupe. Jos mi se nije desilo da mi se dopadne nesto jer je trend, u glavnom mi se nesto svidja godinama, ali uspem da kupim tek kad postane trend i bude po radnjama (obavezno na snizenju)
2024 03 25
Ja nosim sve ono što žene prodaju jer je izašlo iz mode pa ja kupim 😂 Jedino što kupujem a da je u trendu su farmerke zvonarice, kad sam bila mlađa bila sam bucka pa mi nije stajalo i sad koristim taj povratnički trend, a ovo ostalo mi se ništa ne dopada. Sve je u nekim bež odurnim bojama, oversized i jako loši materijali
2024 03 25
JA PREDLAZEM UVEK KARDIGANE ONI SU MI MAST HAVE SVAKE SEZONE. <3 Pored toga neke midi haljine i sakoi su uvek trend i mogu biti veoma inspirativni za kombinaciju sa detaljima :)
2024 03 26
> MissDiva: > Što se tiče lux dizajnera. Bukvalno je trenutno aktuelna garderoba iz mladosti moje mame. ,:) Oversized, jako čudni krojevi… Ne znam, not my cup of tea… > Više se oslanjam na Instagram i Pinterest. Volim da vidim kada neko to iskombinuje da lepo stoji. Cocomint 😊😊😊
2024 04 01
Volim dobro skrojen sako u kombinaciji sa sirokim pantalonama svetlih boja,duze kosulje bele i pamucne majice bez elastina. Garderobu moram nositi JA,a ne ona mene.
2024 04 02