Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Potrebna devojka da mi poruci stvari

Trazim devojku koja bi mi izasla u susret i porucila stvari sa sajta boohoo. Mozemo se dogovoriti i za neku razumnu proviziju. Hvala :)
2024 03 24
Ako vam se niko ne javi pisite mi u DM. Mogu vam dati kontakt coveka preko kog sam ja kupila nesto sto nisam mogla da cekam i da placam postarinu za 2 zemlje. Ne znam kolika bi mu bila provizija za vise stvari, najbolje da mu kazete da zelite da kupite nesto preko X sajta, par stvari i kazete mu ukupan iznos i pitate koliko bi kostalo sa njegovom provizijom.
2024 03 25
Caos, nisam sigurna koliko je delivery fee za Nemacku, no stalno sam na relaciji Nemacka -Srbija, mozes slobodno da mi pises😊🍀
2024 03 25
> Esprit21: > Ako vam se niko ne javite pisite mi u DM. Mogu vam dati kontakt coveka preko kog sam ja kupila nesto sto nisam mogla da cekam i da placam postarinu za 2 zemlje. Ne znam kolika bi mu bila provizija za vise stvari, najbolje da mu kazete da zelite da kupite nesto preko X sajta, par stvari i kazete mu ukupan iznos i pitate koliko bi kostalo sa njegovom provizijom. Molim Vas da pošaljete i meni 🌸
2024 03 25
> Plavko: > > Esprit21: > > Ako vam se niko ne javite pisite mi u DM. Mogu vam dati kontakt coveka preko kog sam ja kupila nesto sto nisam mogla da cekam i da placam postarinu za 2 zemlje. Ne znam kolika bi mu bila provizija za vise stvari, najbolje da mu kazete da zelite da kupite nesto preko X sajta, par stvari i kazete mu ukupan iznos i pitate koliko bi kostalo sa njegovom provizijom. > Molim Vas da pošaljete i meni 🌸 Pisite mi u DM
2024 03 25