Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ponovo oštećen predmet, ovo postaje sve gore i gore

Upiskicu se, ali da odgovorim. Mogla bi da mi usisas.
2024 03 30
> srebrna: > Upiskicu se, ali da odgovorim. > Mogla bi da mi usisas. može, samo reci kad i gde. e, ali, ako ćeš da mi kukaš i vičeš "policija" kao ovde na temi, zaebi. :*
2024 03 30
> Tako da, lepite plakate i pravite sačekuše pa kada vas prijave za uznemiravanje iako su vas pokrali, **biga. Podrska srebrna, koliko god neko ispao nepravedan u trgovini a i ovako ako mu pretite obracunavanjem i resavanjem alternativnim nacinima podrzavam da snosite pravne posledice !! Zato sto je to cisto izivljavanje a trazite opravdanja da ne prijavite
2024 03 30
> srebrna: > @Esprit, ne ne branim ih niti kradju, ne znam zasto je ovde uvek klise da neko ko se ne slaze sa misljenjem vecine prozvan, da li ste sve toliko ostrascene a generalno delimo isto misljenje a nakacite se kao hijene cim vam se nesto ne dopada u komentaru ili vam nije po volji, ne podrzavam linc ikada i nisam i kao da ne umes da citas sta sam pisala, ne slazem se sa stalkovanjem po netu, plakatima i flajerima po komsiluku a najmenje da se neko saceka i da mu se citaju lekcije. > Ne slazem se sa tvojim narativom od poceka, od posta sta sam citirala, naravno, ako bi ti tako, pa izvoli, niko ti ne brani ali to snosi iste one posledice kao kada si pisala da je necija sestra otkirla necije podatke iz banke i da moze da odgovara zbog toga. S tim da ovo može da udje i u telesne povrede ako stvari odu predaleko, pa je stvar jos losija. > Ne znam kako mogu biti jasnija, preteske ste. Vi ste poceli tako sto ste odgovorili na moj komentar i poceli od insinuacije da se moj komentar odnosio na to da cu ja da sacekam nekog pa da ga bijem iako ja to nisam rekla. A znate i sami da ce se jednom i to desiti kad nekom bas prekipi od ovih lopova i nedostatka pravne zastite. Meni da se desi ovako nesto prvo bih se raspitala koliko se ceka na resenje. Sigurno necu da placam parnice i cekam da se predmet razvuce i zastari. Opet mi niste odgovorili koji zakon mi zabranjuje da odem na javnu povrsinu, recimo ispred zgrade ili ulaza osobe koja me je prevarila? I koji zakon zabranjuje da okacim plakat? Kako mozete porediti uzimanje podataka iz banke sa stajanjem na javnoj povrsini i lepljenjem plakata? Ti podaci se legalno mogu dobiti samo i jedino pravnim putem, a odobrenje da stanem na javnu povrsinu i lepim plakat mi ne treba. Imam ga po difoltu. Ovo je glupo i porediti
2024 03 30
> srebrna: > @Esprit, ne ne branim ih niti kradju, ne znam zasto je ovde uvek klise da neko ko se ne slaze sa misljenjem vecine prozvan, da li ste sve toliko ostrascene a generalno delimo isto misljenje a nakacite se kao hijene cim vam se nesto ne dopada u komentaru ili vam nije po volji, ne podrzavam linc ikada i nisam i kao da ne umes da citas sta sam pisala, ne slazem se sa stalkovanjem po netu, plakatima i flajerima po komsiluku a najmenje da se neko saceka i da mu se citaju lekcije. > Ne slazem se sa tvojim narativom od poceka, od posta sta sam citirala, naravno, ako bi ti tako, pa izvoli, niko ti ne brani ali to snosi iste one posledice kao kada si pisala da je necija sestra otkirla necije podatke iz banke i da moze da odgovara zbog toga. S tim da ovo može da udje i u telesne povrede ako stvari odu predaleko, pa je stvar jos losija. > Ne znam kako mogu biti jasnija, preteske ste. Apsolutno se slazem! Retko kad komentarisem na forumu jer svaki put kad neko iznese drugaciji stav nadju se pravednici da napadnu i ubede da su oni u pravu. Uvek je tako, nebitno o kojoj temi se radi. Redovno citam forum jer dobijem ponekad i neku korisnu info. Ali uvek se zapitam kako ljudi imaju vremena po ceo dan da se raspravljaju po forumu i odakle im kreativnost za raspravu svaki put. Za to svaka cast. 👏 Ja sam se slozila da je clanica prevarena i da je namerna prevara, ali da nema potrebe pisati 3 poruke jednu za drugom i ostajem pri tome da mi je to napadno. Nemamo svi vremena da odgovorimo u roku od 3min i da sedimo na MK po ceo dan. I kad sam bila "prevarena" nije mi palo na pamet da obavestavam javnost o tome na bilo koji nacin. Mislim da je dovoljna negativna ocena i da ona za to i sluzi. Previse su to mali iznosi i problemi da bih o tome pisala danima na forumu i ponovo prozivljavala istu neprijatnost. Kao sto kaze Srebrna sve je to u roku sluzbe online kupovine.
2024 03 30
> cutiepie11: > > Tako da, lepite plakate i pravite sačekuše pa kada vas prijave za uznemiravanje iako su vas pokrali, **biga. > Podrska srebrna, koliko god neko ispao nepravedan u trgovini a i ovako ako mu pretite obracunavanjem i resavanjem alternativnim nacinima podrzavam da snosite pravne posledice !! Zato sto je to cisto izivljavanje a trazite opravdanja da ne prijavite Idite na instragam stranicu udruzenja pit i vi i srebrna. Procitajte situaciju od pre nekih 20 dana. Lik je pocinio krivicno delo. Oni su objavili snimke i prepiske, ima tamo sve detaljno. Taj lik i njegova porodica su se zalili, pretili udruzenju tuzbama, trazili da se obrisu snimci i prepiske, pretili svima koji su komentarisali da ako ne obrisu komentare i oni ce biti tuzeni, nesto slicno ovome. Imate sve tamo, da ne prepricavam, ali ukratko isto nesto tralala povreda ugleda i casti (sve moj do moga casni i ugledni lopovi, psihopate i ostali talog) vredjanje, pomisao, promisao i sta ti ja znam. Pogledajte sta je bilo i kakav su odgovor dobili na sve sto su pokusali ne bi li isterali svoje, a probali su da brane psihopatu istim zarom kao sto vi branite ove lopove i uvaljivace. Ne sme ovo, ne sme ono, bice ovako, onako. Sve neki zasticeni beli medvedi.
2024 03 30
> Esprit21: > > cutiepie11: > > > Tako da, lepite plakate i pravite sačekuše pa kada vas prijave za uznemiravanje iako su vas pokrali, **biga. > > Podrska srebrna, koliko god neko ispao nepravedan u trgovini a i ovako ako mu pretite obracunavanjem i resavanjem alternativnim nacinima podrzavam da snosite pravne posledice !! Zato sto je to cisto izivljavanje a trazite opravdanja da ne prijavite > Idite na instragam stranicu udruzenja pit i vi i srebrna. Procitajte situaciju od pre nekih 20 dana. Lik je pocinio krivicno delo. Oni su objavili snimke i prepiske, ima tamo sve detaljno. Taj lik i njegova porodica su se zalili, pretili udruzenju tuzbama, trazili da se obrisu snimci i prepiske, pretili svima koji su komentarisali da ako ne obrisu komentare i oni ce biti tuzeni, nesto slicno ovome. Imate sve tamo, da ne prepricavam, ali ukratko isto nesto tralala povreda ugleda i casti (sve moj do moga casni i ugledni lopovi, psihopate i ostali talog) vredjanje, pomisao, promisao i sta ti ja znam. Pogledajte sta je bilo i kakav su odgovor dobili na sve sto su pokusali ne bi li isterali svoje, a probali su da brane psihopatu istim zarom kao sto vi branite ove lopove i uvaljivace. Ne sme ovo, ne sme, bice ovako, onako. Sve neki zasticeni beli medvedi. ja da branim lopove i uvaljivace haha strasno, no koment
2024 03 30
> Jovana1014: > > srebrna: > > @Esprit, ne ne branim ih niti kradju, ne znam zasto je ovde uvek klise da neko ko se ne slaze sa misljenjem vecine prozvan, da li ste sve toliko ostrascene a generalno delimo isto misljenje a nakacite se kao hijene cim vam se nesto ne dopada u komentaru ili vam nije po volji, ne podrzavam linc ikada i nisam i kao da ne umes da citas sta sam pisala, ne slazem se sa stalkovanjem po netu, plakatima i flajerima po komsiluku a najmenje da se neko saceka i da mu se citaju lekcije. To je to > Apsolutno se slazem! > Retko kad komentarisem na forumu jer svaki put kad neko iznese drugaciji stav nadju se pravednici da napadnu i ubede da su oni u pravu. Uvek je tako, nebitno o kojoj temi se radi. > Redovno citam forum jer dobijem ponekad i neku korisnu info. Ali uvek se zapitam kako ljudi imaju vremena po ceo dan da se raspravljaju po forumu i odakle im kreativnost za raspravu svaki put. > I kad sam bila "prevarena" nije mi palo na pamet da obavestavam javnost o tome na bilo koji nacin. Mislim da je dovoljna negativna ocena i da ona za to i sluzi. Previse su to mali iznosi i problemi da bih o tome pisala danima na forumu i ponovo prozivljavala istu neprijatnost. > Kao sto kaze Srebrna sve je to u roku sluzbe online kupovine. Bravo za post, istina je sve. Cim neko ima drugacije misljenje dovuce se njih 10 da mu kazu da nema pojma
2024 03 30
> cutiepie11 > Bravo za post, istina je sve. Cim neko ima drugacije misljenje dovuce se njih 10 da mu kazu da nema pojma O cemu Vi pricate uopste? Otvorili ste 3 teme i pitali clanice za njihovo misljenje i onda ste svakoj od njih pojedinacno odgovarali da nije u pravu i ubedjivali je u svoje misljenje i kako je ono jedino ispravno. Uopste nema razlike izmedju toga i na primer Espirit ili Srebrne koje sad jedna drugu ubedjuju u nesto.
2024 03 30
Nemam Insta niti jednu društvenu mrežu, nemam ni Fejs i to od nikada, ne obrisano nego nikada. I am free, makar donekle, slobodnom voljom. Imam udomljenog psa od 6 god., moju kerušu koju obožavam, da li me to čini podobnijom za sve tvoje komentare, please help me? Da li bih trebala da pišem kome sam sve pomagala da bi me akreditovale kao podobnu? Da li treba da istaknem da skupljam govna za svojim psom, da hranim lutalice? Odlepljene ste jer su vam mreže sve u životu i net. Ti koja ovde blejiš već par godina vrlo dobro znaš da nikada nisam branila lopove niti uvaljivače, i da ovo što si rekla je u najmanju ruku ružno, ada si još malo duže tu znala bi i koliko sam prevaranata otkirla ali jednostavno ne podržavam tvoj govor mržnje, svidelo ti se to ili ne, i da, nisi direktno rekla da ćeš da je biješ ali da je sačekaš i očitaš lekciju jesi a pre toga napraviš haos po komšiluku jer može ti se. Šta to znači sačekati i očitatil lekciju... Da nisi možda htela da je isfeniraš, prošetaš psa, lepo porazgovaraš.... Aman zaman više bre.
2024 03 30
Izvini Her više neću da se ubeđujem jer smisla nema. Sorry na stalk talk.
2024 03 30
Sto se tice ove rasprave generalno, ovde sam kao Svajcarska. Nije mi jasno zasto ovo ide u nedogled, jer ste sve 3 donekle u pravu @Esprit @Srebrna @ Esbebe. Srebrnin ugao je skroz realan, iako bi sa punim pravom sa aspekta nekakve "Univerzalne pravde" npr, kacili plakate, objavljivali podatke, sacekivali nekoga i sta vec, na kraju bi to gore bilo po Vas nego tu osobu. i jeste tuzno sto u ovoj drzavi nema ko da sprovede pravdu, cak ni za mnoge gore stvari od internet prevara i kradja. Pomislite samo na porodicno nasilje, silovanja i ostale uzase koji neretko prodju nekaznjeno ili neadekvatno kaznjeno. Tuzno je sto nemamo institucije koje adekvatno obavljaju svoj posao i sto ljudi moraju da razmisljaju u pravcu kao sto Dzodzo rece "Dusanovog zakonika". Hocu da kazem, jeste upravu sto ste revoltirane opstom "nedodirljivoscu" lopova i slicne bagre, ali je i Srebrna u pravu kad kaze da odlazenje u u tu krajnost moze imati posledice i po prevarenu osobu. Verujem da postoji neka zlatna sredina izmedju cutanja/dopustanja i spustanja na njihov nivo.
2024 03 30
Ma dete bre nestalo ovde *eremo o haljini na 4 strane. Ja sam završila, prevarena si, okači je i više pameti sledeći put. Toliko. Ove što će da teraju pravdu neka se jave kada to i urade.
2024 03 30
> Her_Fashion: > > cutiepie11 > > Bravo za post, istina je sve. Cim neko ima drugacije misljenje dovuce se njih 10 da mu kazu da nema pojma > O cemu Vi pricate uopste? > Otvorili ste 3 teme i pitali clanice za njihovo misljenje i onda ste svakoj od njih pojedinacno odgovarali da nije u pravu i ubedjivali je u svoje misljenje i kako je ono jedino ispravno. Uopste nema razlike izmedju toga i na primer Espirit ili Srebrne koje sad jedna drugu ubedjuju u nesto. Vi ste jedina osoba ovde koja druge ljude hoce da ubedi da brane lopove i uvaljivace dok sam i sama nekoliko puta dobila ostecenu robu bez da mi je to receno, jako ruzno od Vas kao i ostale optuzbe ali nije vredno komentarisanja, kao sto rece Srebrna. Ja samo ne podrzavam nasilnu komunikaciju. Ako Vi to podrzavate to je Vas problem.
2024 03 30
> cutiepie11: > > Her_Fashion: > > > cutiepie11 > > > Bravo za post, istina je sve. Cim neko ima drugacije misljenje dovuce se njih 10 da mu kazu da nema pojma > > O cemu Vi pricate uopste? > > Otvorili ste 3 teme i pitali clanice za njihovo misljenje i onda ste svakoj od njih pojedinacno odgovarali da nije u pravu i ubedjivali je u svoje misljenje i kako je ono jedino ispravno. Uopste nema razlike izmedju toga i na primer Espirit ili Srebrne koje sad jedna drugu ubedjuju u nesto. > Vi ste jedina osoba ovde koja druge ljude hoce da ubedi da brane lopove i uvaljivace dok sam i sama nekoliko puta dobila ostecenu robu bez da mi je to receno, jako ruzno od Vas kao i ostale optuzbe ali nije vredno komentarisanja, kao sto rece Srebrna. Ja samo ne podrzavam nasilnu komunikaciju. Ako Vi to podrzavate to je Vas problem. Ponovo, o cemu Vi pricate? Ja uopste nisam nista ni pisala o tome :')
2024 03 30
1 2 3 4 5 6 7 8