Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Članica uplatila novac, ali nije ostavila podatke za slanje

Zdravo svima! Imam jednu čudnu situaciju: članica je pre nedelju dana uplatila novac na račun ali nije ostavila podatke za slanje, od tada nije odgovarala na poruke gde tražim podatke niti je ulazila na sajt. Pisala sam juče adminu da pitam da li je ikako moguće da dobijem mejl ili broj telefona, čekam odgovor. Opcija da za broj telefona pitam nekoga ko je sarađivao sa članicom otpada jer ima samo jednu ocenu od blokirane članice. Htela sam da pitam - da li je neka od vas imala sličnu situaciju? Mislim da nemam drugih opcija osim da čekam da se javi...
2024 04 02
Dešavalo se i da se nikad više ne jave. Ko zna iz kojih razloga... Zaborave šifru, zaborave da su naručili, otputuju, razbole se... Ja bih sačekala još možda nedelju dana ako nije nešto hitno. Ako se ni tad ne javi, vratite u prodaju, pa ako se pojavi članica ni od kud, vratite joj novac ako predmet ode drugom. Šta je, tu je.
2024 04 02
Hvala puno na savetu! U pravu ste, ima puno mogućih razloga... Nije ništa hitno, svakako ću sačekati.
2024 04 02
Imam i ja čudnu situaciju,članica je uplatila iznos od 3000,nikada se više nije javila,a od toga je prošlo 4-5 meseci,bukvalno ne znam šta da radim ,a ne ide da vratim predmet u prodaju :)
2024 04 02
> nadjinbutik: > Imam i ja čudnu situaciju,članica je uplatila iznos od 3000,nikada se više nije javila,a od toga je prošlo 4-5 meseci,bukvalno ne znam šta da radim ,a ne ide da vratim predmet u prodaju :) Vaša situacija je definitivno čudnija. :D Nakon toliko meseci, ja bih se složila sa @DoliBlack da se predmet vrati u prodaju...
2024 04 02
Imala sam i ja takvu situaciju, ali se clanica javila nakon 3 nedelje pa sam ipak poslala. Na Vasem mestu sacekala bih mozda jos koji dan i onda bih joj poslala poruku da se predmet vraca u prodaju, a da se ona javi se brojem racuna kako biste mogli da joj vratite pare, cisto da ne pomisli da je prevara u pitanju ako kojim slucajem vidi predmet nazad u prodaji :D
2024 04 02
Ako je uplaćen novac na račun, možete od banke preko uplate da dođete do adrese osobe koja je uplatila, tj. do one adrese koja je prijavljena pri uplati. Zatim možete na tu adresu da pošaljete pismo i u pismu da pitate šta dalje da radite.
2024 04 02
> gladiola: > Ako je uplaćen novac na račun, možete od banke preko uplate da dođete do adrese osobe koja je uplatila, tj. do one adrese koja je prijavljena pri uplati. Zatim možete na tu adresu da pošaljete pismo i u pismu da pitate šta dalje da radite. i ja bih ovo pokusala
2024 04 02
> gladiola: > Ako je uplaćen novac na račun, možete od banke preko uplate da dođete do adrese osobe koja je uplatila, tj. do one adrese koja je prijavljena pri uplati. Zatim možete na tu adresu da pošaljete pismo i u pismu da pitate šta dalje da radite. Slazem se. Ili da preko adrese pokusa da na belim stranama nadje kontakt telefon.
2024 04 03
Problem je rešen, članica se javila :) Hvala svakako na savetima
2024 04 05
Drago mi je da ste stupile u kontakt 😊
2024 04 09