Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako vam se svidja novi izgled MK?

Užas,blaga reč!
2024 04 09
Ljudi moji ja se nadam da je ovo work in progress i da neće ostaviti ovako... Ovo je užas baš, nepregledno, konfuzno...
2024 04 09
Mislila sam da ne radi sajt. Ako je ovo novi izgled, katastrofa. Nepregledno, reklame mi nisu izlazile jer imam blokator, sada se od njih ništa ne vidi. Da li je tako i vama?
2024 04 09
Nadam se da ovo nije zavrseno jer ovo ovako sada ni na sta ne lici. I ne, na rs domenu ne kupujemo hlače. Takodje, ako se otvori predmet, mislim da bi bilo ultra korisno da se odmag gore vide ocene clana, pored imena. Testirala sam sa naslovne i sa najnovijih i ovo je trash, lakse ce lopine dolaziti do para naivnih devojaka. Pod obavezno uvesti ocene u tom delu, cak bi mogao i datum prvog logovanja na sajt. I opet nije odvojeno da se klikom na negativnu vidi za sta je dobijena. Neophodno uvesti. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fd36a99e2c14369bd75cea59888de08b.jpg)
2024 04 09
A ova plava boja... Ko je radio sajt, nek tako ofarba sebi zid u radnoj sobi, 101% je decko u pitanju, i ne, ovo nije ok, mi smo ovde 99% devojcice i ne dopada nam se. Krpice su uvek bile roze i tako treba i da ostane.
2024 04 09
Neko treba da odgovara za promenu prepoznatljive roze boje, ovo je kriminalno. 😄 Podseca na izbledeli Facebook
2024 04 09
Uopste mi se ne dopada. Jako je nepregledno, a i upotrebljene boje su bezveze.
2024 04 09
> Esperansa: > Mislila sam da ne radi sajt. Ako je ovo novi izgled, katastrofa. Nepregledno, reklame mi nisu izlazile jer imam blokator, sada se od njih ništa ne vidi. Da li je tako i vama? Ne, imam 3, 4 blokatora istovremeno
2024 04 09
> DzoDzo: > A ova plava boja... Ko je radio sajt, nek tako ofarba sebi zid u radnoj sobi, 101% je decko u pitanju, i ne, ovo nije ok, mi smo ovde 99% devojcice i ne dopada nam se. > Krpice su uvek bile roze i tako treba i da ostane. Nista vise ne bih dodala.
2024 04 09
Inace kada hocete da uvelicate sliku predmeta morate dugo da je drzite pa da kliknete na "prikazi sliku"
2024 04 09
Katastrofa...nije mi nesto pregledan...vratite stari
2024 04 09
> MatijaBosnjak: > Izgleda tako da sam izgubila volju da bilo šta kliknem Ja ne samo da ne znam i ne umem nista da vidim Nemam ideju kako cu bilo sta od sad procenjivati Mislim da necu moci da kupim vise nista Sto kaze clanica izgleda tako da nemam volje da kliknem a ni da otvorim sajt Ocaj
2024 04 09
> Esprit21: > > Fashion&Co2: > > Meni se ne dopada. > > Da li neko zna kako se listaju svi dodati predmeti? > > Ranije opcija nedavno > > postavljeni predmeti? Ne mogu da nadjem nista samo > > vidim > > prvu stranu > Iskomplikovali su. Idete na Moj Profil > Kupi - Prodaj pa tu na Nedavno dodato Hvala puno 🌸
2024 04 09
Mislila sam da sam usla na pogresan sajt :D :D :D Dok nisam skontala da je SVE izmenjeno... Navikla sam na stari... gde moze da se glasa da li nam se vise dopada "stari" ili "novi" izgled sajta??? :D :) :D
2024 04 09
Nikako,slike su nejasne..slabije se vidi..umara...
2024 04 09
1 2 3 4 5 6 7 8