Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako vam se svidja novi izgled MK?

Meni je ovo blagi uzas. Ne znam ko je radio redizajn ali jezivo je lose. Sto kaze clanica iznad, gubim volju da bilo sta kacim ili gledam, sreca pa nemam vise toliko puno stvari.
2024 04 09
Uopste mi se ne svidja, ne deluje kao da je poboljšan, nego kao da je pogorsan. Bledo, neupečatljivo, stara verzija je delovala nekako optimisticno, pa mi se ulazilo na sajt, sad me odbija ovaj melanholican izgled
2024 04 09
> cutiepie11: > gde je sad clanica koja se zalila da joj je stari dizajn los :') 😂😂😂😂 Bilo ih je punooo!
2024 04 09
Ma nemoguce da ce ostaviti ovako, sramota.. Umesto da se samo poprave sitni nedostaci prosle verzije i malo vizuelno da se dotera, ja ne mogu da verujem da su ovo uradili. Jos pravopisne greske bozeee
2024 04 09
> Ormaricmoj86: > Stari je nekako bio upadljiviji, šareno bode oci, privlači… > Ovo novo totalno nekako kao nedovršeno prazno > Ja sam vise za stari izgled Slazem se,ovako je monotono i uz sve ove reklame nekako neprimetno. Umesto da su popravili funkcionalnost oni menjaju izgled.
2024 04 09
Lose. Nepregledno. Slike ne mogu da se listaju. Totalno je konfuzno. Starom je falilo samo malo dorade da bude savrsen.
2024 04 09
Jel vidi neko gde su omiljeni? EDIT: Nasla sam.
2024 04 09
Ljudi, neophodno je preći na novu platformu ako stara gubi podršku, sajt je korektan, u koraku sa vremenom je ovo beličasto,sivo, svedeno. Verujem da će biti korekcija, glupo je što nam nisu najavili, ali dobro. Nadam se da će ići sve bolje i da malo zaživi sajt opet pošto ja ne znam kako je vama ali ja 2 stvari nisam prodala za godinu dana. Dok sam ranije mesečno ili kupovala ili prodala po nešto. Sad je masa korisnika pobegla na instagram da prodaje, pa smo mi koji prodajemo sitno, svoje stvari, potpuno nevidljivi postali
2024 04 09
Meni iskreno izgleda kao da su skrpili staru verziju sa nečim novim. Bar da su odradili da ti stigne neka notifikacija za forum na temama gde si aktivan, ili kada postaviš temu. To mi je uvek nedostajalo a ne znam kako im nije palo na pamet da to implementiraju. Sad sam skontala da su i odradili novi "logo". Uglavnom ko god da je radio, nema veze sa vizuelnom kulturom u bilo kakvom obliku. Pritom ne znam odakle im ideja da stave sajt da bude live dok je većina teksta polomljena (čak na home stranici), kao da ga niko nije pregledao pre objavljivanja.
2024 04 09
Meni iskreno nikako ne odgovara. Nepregledno mi je, boje mi ne odgovaraju i ukoliko ovako ostane nesto ne mislim da ce ljudi nastaviti da ga koriste (nazalost)
2024 04 09
Meni se ne dopada. Da li neko zna kako se listaju svi dodati predmeti? Ranije opcija nedavno postavljeni predmeti? Ne mogu da nadjem nista samo vidim prvu stranu
2024 04 09
Vise mi se svidjao stari, a i sad se treba navici na novi prikaz.
2024 04 09
> Fashion&Co2: > Meni se ne dopada. > Da li neko zna kako se listaju svi dodati predmeti? > Ranije opcija nedavno > postavljeni predmeti? Ne mogu da nadjem nista samo > vidim > prvu stranu Iskomplikovali su. Idete na Moj Profil > Kupi - Prodaj pa tu na Nedavno dodato
2024 04 09
Nije lepo vidljiva fotografiju predmeta. Mnogo je sitno. Ranije je bilo bolje.
2024 04 09
Ocaj, ko god da im je radio sajt pokrao ih je za sve pare. Sajt izgleda kao da je radjen na prvoj godini fakulteta...
2024 04 09
1 2 3 4 5 6 7 8