Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako vam se svidja novi izgled MK?

Meni se iskreno ne dopada..bolji je stari bio..al dobro sto ako moze jednostavno nek bude komplikovano..
2024 04 09
> Her_Fashion: > I dodala bih vezano za "Nedavno postavljeni predmeti", više članica je pisalo da im to baš fali i slažem se. Obično najviše i kupujem tako, kad naletim na nešto listajući, retko kad kupujem sa "namerom' i po kategorijama. E našla sam i to izgleda. Kad se uđe na svom profilu u padajući meni ima opcija Kupi-Prodaj i tu se onda klikne, pa na Kupi... Komplikovano kao i za slike, ali eto ima...
2024 04 09
> Her_Fashion: Kao što rekoh u prethodnoj temi, Uopste nisam ni primetila da ima jos jedna tema o ovome, komentarisala bih tamo. Imam utisak da je forum i dalje teze uocljiv, a boje i teme su nekako razvodnjene, blede. Teze se uoci
2024 04 09
Stari je x puta pregledniji, ovo mi je previše sterilno
2024 04 09
> Esprit21: > > Her_Fashion: > Kao što rekoh u prethodnoj temi, > Uopste nisam ni primetila da ima jos jedna tema o ovome, komentarisala bih tamo. Imam utisak da je forum i dalje teze uocljiv, a boje i teme su nekako razvodnjene, blede. Teze se uoci Haos. Najgore od svega je što smo otvarali milion tema sa idejama i predlozima kako da se poboljša funkcionalnost sajta I bukvalno nijedna od tih ideja nije implementirana.
2024 04 09
Vizuelno - jako bezlično i tužno. Ja stvarno ne znam kome daju da se bavi dizajnom i funkcionalnošću, a sajt postoji toliko vremena i *zapravo* se masovno koristi. Razumem da je stari definitivno bio zarobljen u vremenu, ali da su se stvari na koje su se svi žalili promenile uz male izmene - bilo bi super. Klasika - ne menjaj ono što već radi. Umesto lepo da su zaposlili nekoga ko zna šta radi - meni ovo više liči na neki studentski amaterski projekat. O prevođenju engleskih reči na srpski to neću ni komentarisati. Najviše što me nervira je najbitnija stvar - da li je moguće da je pregled slika JOŠ GORI nego što je bio? Druže daj najjednostavniju verziju dizajna, velika slika lepo da se vidi šta kupujem, a ne da zumiram sliku od 500px. Dakle - sredite bezbednost i pretragu na sajtu da budu normalni; ostatak dizajna su čiste finese iako bi moglo da se napravi da bude brutalno, al verovatno neće lepo da plate.
2024 04 09
Nekako je čudan i konfuzan, više ni se dopada stari. Medjutim, mozda ga tek sredjuju pa kroz par dana bude funkcionisao bolje..😊 Navikli smo godinama na stari dizajn😀
2024 04 09
Da Vas obradujem, ovo je finalna verzija sajta, verovatno će (nadam se), da srede greške u CSS-u i još neke stvari koje su im promakle, ali ovako će izgledati. (Slike ostaju male i nepregledne) Hrvatske krpice prelaze na ovu verziju u Četvrtak, a evo kako izgleda završen proizvod. (Ne mogu da kopiram ceo link) https: // mojbutik.si/
2024 04 09
gde je sad clanica koja se zalila da joj je stari dizajn los :')
2024 04 09
> Her_Fashion: > Da Vas obradujem, ovo je finalna verzija sajta, verovatno će (nadam se), da srede greške u CSS-u i još neke stvari koje su im promakle, ali ovako će izgledati. (Slike ostaju male i nepregledne) > Hrvatske krpice prelaze na ovu verziju u Četvrtak, a evo kako izgleda završen proizvod. > (Ne mogu da kopiram ceo link) > https: // mojbutik.si/ Odakle ta info?
2024 04 09
> Esprit21: > > Her_Fashion: > > Da Vas obradujem, ovo je finalna verzija sajta, verovatno će (nadam se), da srede greške u CSS-u i još neke stvari koje su im promakle, ali ovako će izgledati. (Slike ostaju male i nepregledne) > > Hrvatske krpice prelaze na ovu verziju u Četvrtak, a evo kako izgleda završen proizvod. > > (Ne mogu da kopiram ceo link) > > https: // mojbutik.si/ > Odakle ta info? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/be62f1641881275051c265d46efa6a73.jpg) Posle sam otišla na taj sajt, koji je "gotov" i pogledala tamo slike i ostalo, osim ako i taj nije "work in progress", ali rekla bih da nije.
2024 04 09
Konfuzno, nepregledno, velike slike i slova...po meni stari izgled je bio bolji. Tesko mi je da se naviknem na novi izgled.
2024 04 09
@Esprit21 ustvari, sad sam prevela njihove forume na engleski, i njima je promenjen dizajn juče, tako da ipak ima malo nade za te slike itd.
2024 04 09
Izgleda tako da sam izgubila volju da bilo šta kliknem
2024 04 09
> DoliBlack: > > Her_Fashion: > > I dodala bih vezano za "Nedavno postavljeni predmeti", više članica je pisalo da im to baš fali i slažem se. Obično najviše i kupujem tako, kad naletim na nešto listajući, retko kad kupujem sa "namerom' i po kategorijama. > E našla sam i to izgleda. Kad se uđe na svom profilu u padajući meni ima opcija Kupi-Prodaj i tu se onda klikne, pa na Kupi... Komplikovano kao i za slike, ali eto ima... Ima
2024 04 09
1 2 3 4 5 6 7 ... 8