Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako vam se svidja novi izgled MK?

> Ormaricmoj86: > Stari je nekako bio upadljiviji, šareno bode oci, privlači… > Ovo novo totalno nekako kao nedovršeno prazno > Ja sam vise za stari izgled Da, baš bledo i bezlično. A pregled po kategorijama ni dalje ne funkcioniše. Ukucam džemper, veličiu i boju i izađe mi sve što ne tražim.
2024 04 09
Pa onako.Navikla sam na stari pa mi sad sve nekako cudno.Jos da izrade i aplikaciju i da urede ovo,pa ce mozda biti super
2024 04 09
Užas,omiLeno :/ I dalje ubijanje sa reklamama,čini mi se jače,brže,bolje :)
2024 04 09
ovo je drasticno lose iako su opcije koje su zamisljene ok
2024 04 09
Ja ne mogu da obrisem prodate predmete,umesto njih kada kliknem na obristi,obrise mi drugi oglas🥺
2024 04 09
Vratite nam stari izgled😭😭😭
2024 04 09
Glavni problem na sajtu su prevaranti. Forum zabačen, nedostupan, kako će videti info bilo ko o prevarama ili znati kome da se obrati? Fotke, evo gledam moje i upoređujem trenutno. Ne vidi se ništa. Nadam se da će naknadno dodati uvećavanje, jer se time opet ide u korist prevarantima. Gde sad idu reklame? 🤔 Pretpostavljam, radiće na sajtu i dalje, nije finalna verzija… Malo mi je žalo što su promenili boje, pink je baš onako bila ženstvena i sajt je svakako namenjen ženama koje su najveća grupa ovde. Al hajde…
2024 04 09
meni je ovo katastrofa
2024 04 09
Ne volim ove nove situacije, jer nisu ni najavljene, pa je normalno da nikom ne leže. Po meni ako su već radili na novom sajtu koji je trebao da bude bolji od starog, trebali su da stave mogućnost postavke više fotografija od pet, to mi je nekako uvek smetalo na krpicama.. Ne znam šta da kažem, snaćićemo se i navići kao i uvek, ali čemu menjati nešto što je okej?!
2024 04 09
> MissDiva: > Glavni problem na sajtu su prevaranti. Forum zabačen, nedostupan, kako će videti info bilo ko o prevarama ili znati kome da se obrati? > Fotke, evo gledam moje i upoređujem trenutno. Ne vidi se ništa. Nadam se da će naknadno dodati uvećavanje, jer se time opet ide u korist prevarantima. > Gde sad idu reklame? 🤔 > Pretpostavljam, radiće na sajtu i dalje, nije finalna verzija… > Malo mi je žalo što su promenili boje, pink je baš onako bila ženstvena i sajt je svakako namenjen ženama koje su najveća grupa ovde. Al hajde… Ima uvećanja fotke, tako da se duže drži klik na slici i ide se na opciju Prikaži fotografiju. Komplikovanije je i duže traje pregledanje oglasa, ali navići ćemo se ko i za ostalo. Jedino je problem što su slike većinom mutne kad se uveliča.
2024 04 09
Idalje je uzas jer su uzeli da promene, ne da poprave. Funkcija tagova IDALJE ne radi, ako zelis npr pantalone i zelis da gledas samo one tagovane bordo - nista se nece desiti, azurirace stranicu opet sa svim pantalonama umesto da suzi izbor...
2024 04 09
Kada se udje u predmet, slike su toliko male da ne moze nista da se vidi 😭 onaj pre cak i ispao bolji
2024 04 09
Prethodni dizajn, iako zastareo, je imao iza sebe neku zamisao, ideju, plan, ovo trenutno nije dizajn uopšte, toliko je "generic" da je tužno. Kao što rekoh u prethodnoj temi, ofrlje su poredili na modernizaciji izgleda a sama funkcionalnost je i dalje nikakva, pa nisu čak ni ubacili opciju da se filtriraju pozitivne I negativne (koju smo toliko tražili). Naravno milion grešaka svuda, i to zaista banalnih, tipa preklapanje teksta itd., baš loše i amaterski odrađeno.
2024 04 09
Ne dopada mi se uopste.
2024 04 09
I dodala bih vezano za "Nedavno postavljeni predmeti", više članica je pisalo da im to baš fali i slažem se. Obično najviše i kupujem tako, kad naletim na nešto listajući, retko kad kupujem sa "namerom' i po kategorijama.
2024 04 09
1 2 3 4 5 6 ... 8