Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako vam se svidja novi izgled MK?

Sad bez sale. Ja vidim odlicno, ne nosim nikakvu dioptriju, ali ako ostanem ovde sa ovakvim "dizajnom" sajta, izgleda cu i ja poceti. Kako se snalazite vi koje imate, s obzirom da evo, sad sam sa lapa, ovo desno gde su nove teme i najpopularnije, to je bukvalno svetlo sive boje na beloj podlozi. Drugo, ovo bledo plavo, znaci forum, naziv predmeta, bukvalno mi je ovo sve level bebe od 4meseca koja gleda slikovnice.
2024 04 13
1398 sledbenika 12 follovs Sprda li mene neko? Zaista je ovo napisano? Odeljak o meni se sada zove O TOME? Znaci, manite nas one gender revolucije gde ljudi postaju i macke i drvece jer im je dunulo taj dan, kakvo bre, o tome. Mi nismo predmeti, sta je bre, ovo? Neko je bez pardona pustio sajt u ovom stanju, neko ovo smatra odlicnim konacnim resenjem. Majstore, ako je ovo najbolje sto mozes, leba ti, zaposli se negde drugde, ovo je OCAJ
2024 04 13
Meni je najjače od svega što se idalje niko nije oglasio od admina po pitanju novog sajta 😂 Zanima me da li uopšte čitaju sve ovo. I dalje mi je najgora stvar pregled slika na telefonu - nemoguća misija, i nemogućnost listanja istih na desktop varijanti. O veličini sve znamo već.
2024 04 13
> palebluedot: > Meni je najjače od svega što se idalje niko nije oglasio od admina po pitanju novog sajta 😂 Zanima me da li uopšte čitaju sve ovo. > I dalje mi je najgora stvar pregled slika na telefonu - nemoguća misija, i nemogućnost listanja istih na desktop varijanti. O veličini sve znamo već. Moja dobra prijateljica kaze da posto su admini volonteri ili rade za jako smesne pare (pa sto onda rade?Ko danas to moze sebi da priusti???) a sajt je besplatan... treba da smo zahvalni sto uopste i postoji? Meni je to bezvezno. Jer je moglo samo da ostane kako je bilo . Ne samo estetski nego i upotrebno gledano svetlosnu godinu bolje
2024 04 13
Razumem za admine, ali oni su naš kontakt sa ljudima koji poseduju sajt i rade sve ove izmene. Što se tiče para - sa obzirom na to koliko su reklama nagruvali na sajt da se od njih ne može živeti - verujem da se dobro zarađuje. Mislim i stari je bio kriminalan alo svakako bolji od *ovoga*.
2024 04 14
> palebluedot: > Razumem za admine, ali oni su naš kontakt sa ljudima koji poseduju sajt i rade sve ove izmene. Što se tiče para - sa obzirom na to koliko su reklama nagruvali na sajt da se od njih ne može živeti - verujem da se dobro zarađuje. > Mislim i stari je bio kriminalan alo svakako bolji od *ovoga*. Ja sam upravo greskom obrisala pogresan artikal jer je uzasno konfuzno na koju se sliku odnosi kanta 🤦🏻‍♀️
2024 04 14
Verujem da citaju jer je nestala neka tema o aplikaciji Moj Ofinger ili tako nekako
2024 04 14
> Esprit21: > Verujem da citaju jer je nestala neka tema o aplikaciji Moj Ofinger ili tako nekako Mislim da citaju selektivno kao sto kaznjavaju isto tako i kao sto sve rade ofrlje jer jelte je sajt besplatan i ne daje im svaki clan po bar 100 eura mesecno pa da rade kako treba Necu pricati kako nije dozvoljena komercijalna prodaja.... A ima je itekako a to je samo vrh ledenog brega Ma dajte dosta foliranja
2024 04 14
1 2 ... 6 7 8