Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

Da li ste primetile da je sada dugme za brisanje predmeta IZNAD predmeta na profilu? Ja sam htela da obrišem prodate predmete i mislila sam da funkcija ne radi, ali sam onda shvatila da sam obrisala jedan predmet (a mpžda i više jer sam nekoliko puta kliktala). 😂 Inače ulazim na sajt preko telefona. I da li neko zna da li mogu da se vrate obrisani predmeti? 😊
pre 29 dana, 18:20
Ne mogu da se vrate. Da, sada su opcije iznad predmeta. Bilo bi dobro da uvedu dodatnu potvrdu brisanja, da li si siguran ili tako nešto, a ne ovako čim dodirneš - ćao 🤣, pa kad zabaguje sajt, zna se desiti da slučajno obrišemo.
pre 29 dana, 18:28
I ja sam tako obrisala greškom nešto i pojma nemam šta je bilo. Mislim da se nikad neću setiti. 😁 Stvarno treba potvrda brisanja. Već sam ukazivala na to.
pre 29 dana, 18:52
Slažem se sa vama potpuno. Nadam se da će uvažiti bar neku od naših sugestija sada kada su krenuli da rade na sajtu. 😊
pre 29 dana, 19:30
> Anast.: > Da li ste primetile da je sada dugme za brisanje predmeta IZNAD predmeta na profilu? Ja sam htela da obrišem prodate predmete i mislila sam da funkcija ne radi, ali sam onda shvatila da sam obrisala jedan predmet (a mpžda i više jer sam nekoliko puta kliktala). 😂 Inače ulazim na sajt preko telefona. I da li neko zna da li mogu da se vrate obrisani predmeti? 😊 I ja sam isto kao Vi obrisala predmet koji nisam zelela 🤣.. Nadam se da cemo dobiti dodatnu potvrdu brisanja ☺️
pre 28 dana, 12:23
Obrisala sam tri predmeta koje nisam zelela, taj prvi dan kad se sajt promenio.
pre 26 dana, 18:08