Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ovo za negativnu ocenu?

Pozdrav svima. Naime pre mesec i po dana sam ostavila oglas na forumu da trazim neki nakit. Javila mi se clanica i rekla da ona ima neki, na sta sam rekla da mi je drugi potreban i zahvalila se. Ona je bila jako ljubazna i ponudila da mi poruci, na cemu sam jako bila zahvalna, i cena svega je bila ispod 300 dinara. Zbog ranijeg iskustva sa tim sajtom za porucivanje nisam odmah uplatila jer sam htela da vidim hoce li stici (zadnji paketi mi nisu stigli, svakako bih joj dala novac koji joj je skinut jer je bukvalno manje od 300 dinara) a i zelela sam iz zahvalnosti sto mi je narucila da platim 600 kad mi bude trazila. Nije puno ali malo vise od duplo, prosto kao zahvalnost sto je specijalno za mene porucila i to za tricavih 290 dinara. Ona me je napala kako je ocekivala uplatu odmah tj maksimalno 2 dana, cemu se nisam nadala jer mi je bilo neverovatno da su nekom 290 dinara hitni, ali cim se pozalila ja sam uplatila 290, jer eto optuzuje me da sam nerazumna zato sto nisam odmah uplatila, kao da ce propasti za manje od 300 dinara. I moja zelja da nesto lepo uradim se pretvorila u to da sam je pitala kada namerava da posalje dok ona ignorise poruke danima. Da li zasluzuje negativnu ocenu ili mozda neutralnu, ili da jednostavno ignorisem? Mozda je najbolje da ignorisem, novac sam joj uplatila i ako mi nakit ne posalje neka joj je na cast, ja za manje od 300 dinara propasti necu. Hvala na citanju.
2024 04 21
bog me ubio ako sam ja ovo išta razumela. da pokušam. nn osoba ponudila da vam poruči nešto sa nn sajta (aliexpress? domaći sajt?), vi prihvatili, ona platila sa svog računa, traži da joj tu sumu uplatite, a vi nećete dok paket ne stigne??? uplatili ste joj "tričavih 290 dinara", jedva, a hteli ste 600 pre nego što vas je pitala zašto joj novac nije legao? sad ste ljuti vi na nju (odakle joj pravo da traži pare, zar to nije bio poklon, svašta :roll eyes: ) i tražite da vam pošalje paket, a kako znate da li joj je stigao, uopšte? ona ne odgovara (neobično, zaista) i pitate da li da joj date negativnu??? udari ovde, putine. 😃
2024 04 21
> EsBeBe: > bog me ubio ako sam ja ovo išta razumela. da pokušam. nn osoba ponudila da vam poruči nešto sa nn sajta (aliexpress? domaći sajt?), vi prihvatili, ona platila sa svog računa, traži da joj tu sumu uplatite, a vi nećete dok paket ne stigne??? uplatili ste joj "tričavih 290 dinara", jedva, a hteli ste 600 pre nego što vas je pitala zašto joj novac nije legao? sad ste ljuti vi na nju (odakle joj pravo da traži pare, zar to nije bio poklon, svašta :roll eyes:) i tražite da vam pošalje paket, a kako znate da li joj je stigao, uopšte? ona ne odgovara (neobično, zaista) i pitate da li da joj date negativnu??? udari ovde, putine. 😃 ahhaahahhahahhahahahahah ismejala sam se lepo, hvala EsBeBe
2024 04 21
> EsBeBe: > bog me ubio ako sam ja ovo išta razumela. da pokušam. nn osoba ponudila da vam poruči nešto sa nn sajta (aliexpress? domaći sajt?), vi prihvatili, ona platila sa svog računa, traži da joj tu sumu uplatite, a vi nećete dok paket ne stigne??? uplatili ste joj "tričavih 290 dinara", jedva, a hteli ste 600 pre nego što vas je pitala zašto joj novac nije legao? sad ste ljuti vi na nju (odakle joj pravo da traži pare, zar to nije bio poklon, svašta :roll eyes: ) i tražite da vam pošalje paket, a kako znate da li joj je stigao, uopšte? ona ne odgovara (neobično, zaista) i pitate da li da joj date negativnu??? udari ovde, putine. 😃 😂😂😂😂😂😂😂Pa hit !!!! Bravoooooo
2024 04 21
> EsBeBe: > bog me ubio ako sam ja ovo išta razumela. da pokušam. nn osoba ponudila da vam poruči nešto sa nn sajta (aliexpress? domaći sajt?), vi prihvatili, ona platila sa svog računa, traži da joj tu sumu uplatite, a vi nećete dok paket ne stigne??? uplatili ste joj "tričavih 290 dinara", jedva, a hteli ste 600 pre nego što vas je pitala zašto joj novac nije legao? sad ste ljuti vi na nju (odakle joj pravo da traži pare, zar to nije bio poklon, svašta :roll eyes: ) i tražite da vam pošalje paket, a kako znate da li joj je stigao, uopšte? ona ne odgovara (neobično, zaista) i pitate da li da joj date negativnu??? udari ovde, putine. 😃 Ukratko da. Ja sam ta clanica :D Nakon sto sam porucila stvari clanica je rekla da ce se javiti cim uplati i onda paket stize mesec i po dana kasnije, nista od uplate. I nakon sto je javljeno da je paket stigao, trebalo joj je jos 3 dodatna dana da uplati iako sam joj napisala da smatram da se nije ponela korektno time sto nije toliko dugo uspela da se organizuje za jednu uplatu. Nisam odgovarala jer mi sajt uopste ne radi na telefonu, stalno mi izbacuje error i nista nece da ucita :| I sad, ja koja sam od 04.03. do 17.04. cekala uplatu od "tricavih 300 dinara", treba iste sekunde da se spakujem i trcim u postu da posaljem paket? x-)
2024 04 21
Zao mi je ako ste isfrustrirani i imate potrebu da to iskaljujete na drugima. To je norma na ovom sajtu izgleda. Svaka cast sto cete praviti sebi stres jos mesec dana zbog sume manje od 3 evra, samo da biste dokazali koliko ste osvetoljubivi i sebe ubedili da ste u pravu. Da sam znala da cete se mesec i po dana stresirati oko novca za koji ne moze da se kupi jedna pakla cigareta, uplatila bih vam odmah. Meni nakit svakako nije hitan. Ja sam razmisljala u pravcu - narucila mi je i nema nikakvu korist, jer samo placam taj predmet, pa kad bude stigao uplaticu joj 600. Stvarno mi je neocekivano bilo imajuci u vidu da ste sve vreme bili ljubazni i sada dizete prasinu jer niste novac dobili odmah. Nekako izbija frustracija iz vasih poruka, ali dobro. Samo se nadam da cu dobiti ono sto sam platila.
2024 04 21
Zar nije logično da se za uslužnu kupovinu plati unapred odmah, jer taj neko uslužno kupuje nešto što mu niije potrebno? Ovu silnu želju za davanjem negativne, bolje da ne komentarišem, jer je bukvalno no comment. I za kraj, tu je psihoanaliza u pokušaju. (Kakav kliše.)
2024 04 21
> UltraStore: > > EsBeBe: > > bog me ubio ako sam ja ovo išta razumela. da pokušam. nn osoba ponudila da vam poruči nešto sa nn sajta (aliexpress? domaći sajt?), vi prihvatili, ona platila sa svog računa, traži da joj tu sumu uplatite, a vi nećete dok paket ne stigne??? uplatili ste joj "tričavih 290 dinara", jedva, a hteli ste 600 pre nego što vas je pitala zašto joj novac nije legao? sad ste ljuti vi na nju (odakle joj pravo da traži pare, zar to nije bio poklon, svašta :roll eyes: ) i tražite da vam pošalje paket, a kako znate da li joj je stigao, uopšte? ona ne odgovara (neobično, zaista) i pitate da li da joj date negativnu??? udari ovde, putine. 😃 > Ukratko da. Ja sam ta clanica :D Nakon sto sam porucila stvari clanica je rekla da ce se javiti cim uplati i onda paket stize mesec i po dana kasnije, nista od uplate. I nakon sto je javljeno da je paket stigao, trebalo joj je jos 3 dodatna dana da uplati iako sam joj napisala da smatram da se nije ponela korektno time sto nije toliko dugo uspela da se organizuje za jednu uplatu. Nisam odgovarala jer mi sajt uopste ne radi na telefonu, stalno mi izbacuje error i nista nece da ucita :| > I sad, ja koja sam od 04.03. do 17.04. cekala uplatu od "tricavih 300 dinara", treba iste sekunde da se spakujem i trcim u postu da posaljem paket? x-) hvala vam što ste se javili i dodali važne detalje koje, gle, čuda, nismo imali u prvom postu. sad, kad je sve jasnije, još je tužnije nego što sam pretpostavljala. znači, pitica se oseća žrtvom u ovoj poslovnoj transakciji i bez blama otvara temu, sva šokiraTa? pa, ovo ne bi moglo ni da se izmisli, što kaže REASHOP - bukvalno, komentara bez. stvarno da se zapita čovek sa kakvim individuama delimo ovaj sajt. :|
2024 04 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c778b1c6b39baecada1dcfc72b5eab61.jpg)
2024 04 21
štovani g-dine džeksone, podsetite me, da li je to ona pitica što vas je napadala da naplaćujete odlazak do pošte kad šaljete pakete i da vam je dupe zinulo za pare? :o x-)
2024 04 21
Jeste to je ta pitica, ista ona sto jos nije savladala "čitanje sa razumevanjem" 😂
2024 04 21
Her Fashion, vala ni ja nisam savladala 'citanje sa razumevanjem' kad se pitica raspise :")
2024 04 22
@TatCat , pa dobro, to je već zahtevniji poduhvat 😅
2024 04 22
šta, ova tema je još tu? auuu, 'lebe mekani. :o
2024 04 22
> EsBeBe: > štovani g-dine džeksone, podsetite me, da li je to ona pitica što vas je napadala da naplaćujete odlazak do pošte kad šaljete pakete i da vam je dupe zinulo za pare? :o x-) Esbebe je kraljica komentara❤️😂😂😂
2024 04 22
1 2