Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neodgovaranje na poruke

Često se susrećem sa situacijama gde mi se svidi odredjeni proizvod i javim se sa namerom da ga kupim a članice ne odgovaraju i kuliraju poruke isto tako dosta devojaka mi šalju poruke kako žele da kupe neki moj proizvod i kada ih pitam za podatke ili nešto slično poput dodatnih slika one izignorisu.Mislim da je jako ružno kada druga strana ne dobije povratnu informaciju u vidu ipak sam se predomislila ili jednostavno nisam vise zainteresovana za kupovinu.Sta vi mislite o tome?
pre 11 dana, 14:31
Mnogo puta mi se to desilo.Cak imam u omiljenima predmet koji mi se svidja,a clanice nema odavno.Mislim da ti profili koji se dugo ne koriste,treba da budu obrisani da ne prave zabunu.A slazem se sa Vama da je ruzno ne odgovoriti na poruku a ulazi se na sajt.
pre 11 dana, 14:39
Mislim da na taj nacin skrecu paznju na svoj profil, neki vid manuelnog reklamiranja. Desava se i meni cesto, ali vise se ne nerviram jer je postalo uobicajeno. A za upit o kupovini njihovog predmeta, nemam racionalno objasnjenje 😄
pre 11 dana, 14:39
> Chillnakit: > Mislim da na taj nacin skrecu paznju na svoj profil, neki vid manuelnog reklamiranja. Izreklamiraju se pravo na moju "crnu listu" 😅 Sve koje ignorišu poruke ili postavljaju pitanja pa se ne javljaju ni sa hvala, traže podatke pa ispare itd, zapisujem u spreadsheet i više ne odgovaram na bilo kakve sledeće upite, niti kupujem od njih.
pre 11 dana, 18:21
Ja ne znam šta se dešava, 10 žena od kad sam postavila oglas pišu za Adidas haljinu (bdw možete baciti pogled 😂) ja odgovorim na svaku poruku, i još potvrdim kupovinu, pošaljem račun za uplatu i nema ih nigde, pitam lepo jel uzimaju da bih znala šta da kažem dalje, naravno kulijana, pa im ne odgovara uplata pa slanje, jer zaboga nemam pozitivne, a na profilu stoji apsolutno sve 🥹🥹🥹🥹 Budi Bog sa mnom 😂
pre 11 dana, 06:26
Ja odgovorim na svaku, jer kao u cilju mi je da prodam to, ali zato i dobijem odgovor na svaku 5-u stvar dal je dostupna. (Nekad me i prodje želja za kupovinom dok odgovore) Mada u zadnje vreme klikćem sve neke predmete de članice nisu bile po par meseci na sajtu al to vidim posle onog “želim to “…..🤔😵‍💫🤗
pre 11 dana, 07:50
Evo upravo sam dobila negativnu, naravno prva sam stavila ja njoj, zna se kako se radi, ja ovo ne radim od juče, kako je ružno kad neko odgovori da samo iskuliras, kao udjem u prodavnicu pitam za nešto prodavac mi kaže i ja se samo okrenem i odem bez hvala bez ičega, fuj fuj fuj
pre 11 dana, 07:55
> jovanajovana165: > Evo upravo sam dobila negativnu, naravno prva sam stavila ja njoj, zna se kako se radi, ja ovo ne radim od juče, kako je ružno kad neko odgovori da samo iskuliras, kao udjem u prodavnicu pitam za nešto prodavac mi kaže i ja se samo okrenem i odem bez hvala bez ičega, fuj fuj fuj Po pravilu sajta nemate pravo da ostavljate negativne ocene ako do saradnje nije doslo. Ako vam traze podatke pa se ne jave mozete ostaviti neutralnu
pre 10 dana, 08:47
> Esprit21: > > jovanajovana165: > > Evo upravo sam dobila negativnu, naravno prva sam stavila ja njoj, zna se kako se radi, ja ovo ne radim od juče, kako je ružno kad neko odgovori da samo iskuliras, kao udjem u prodavnicu pitam za nešto prodavac mi kaže i ja se samo okrenem i odem bez hvala bez ičega, fuj fuj fuj > Po pravilu sajta nemate pravo da ostavljate negativne ocene ako do saradnje nije doslo. Ako vam traze podatke pa se ne jave mozete ostaviti neutralnu Nevezano za tu negativnu, koju nema pravo da ostavi. Pogledala sam profil članice kojoj je ostavila ocenu. Ima 193 utiska. Nešto najgore mi je kad članice sa toliko utisaka nemaju osnovnu kulturu da napišu bar to "Hvala". Nekako novim članovima se i prašta, ali da je neko imao toliko saradnji i da se tako ponaša mi je baš čudan "fenomen". Meni se više puta desilo da članice i sa više utisaka od mene traže podatke za uplatu I ispare npr. I ne mogu da skapiram nikako.
pre 10 dana, 09:37
Davno govorim da kad se neko javi za neki predmet samo im treba reći da ostave podatke za slanje da bi potvrdili kupovinu. Ako to ne učine, nema svrhe slati broj računa za uplatu. Ne dele se ti brojevi ko bomboni. Ako je kupac zaista zainteresovan, poslaće svoje podatke na kraju razgovora svakako.
pre 10 dana, 10:28
> AppleRed: > Davno govorim da kad se neko javi za neki predmet samo im treba reći da ostave podatke za slanje da bi potvrdili kupovinu. Ako to ne učine, nema svrhe slati broj računa za uplatu. Ne dele se ti brojevi ko bomboni. Ako je kupac zaista zainteresovan, poslaće svoje podatke na kraju razgovora svakako. Imam i te situacije, ostave podatke, ja ostavim svoje i na kraju "nikom nista" :')
pre 10 dana, 10:36