Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članica insistira na otkupu paketa

Sem toga, ponudila sam da uplatim nekako novac početkom nedelje jer je to bilo petak uveče ali nakon što mi je rečeno da će mi moje stvari vraćene tek kad se vrati za nedelju dana nakon što se vrati s puta, predložila sam opciju otkupa.
2024 05 26
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9e2ef2636fc1644f9efa7fa4ba34f3e6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7ad414e4bc5c6cd3b28b1b6edba3dd6f.jpg)
2024 05 26
Da li biste a sad ozbiljno, nakon što ste čekali danima na dogovor, nakon što vas je neko muštrao da šaljete ko zna koliko slika, po večernjem i dnevnom svetlu, da uslikate sve metalne delove, da sve merite i pitao iz koje je godine vintidž torba, nakon što se dali i popust, pristali na to da Vam neko vrati stvari za nedelju dana kad se vrati sa puta, a da vi uplatite odmah? Ne biste, rekli biste uslikala sam Vam sve, videli ste ako ima mana i to Vam je što Vam je, a posebno ne biste nakon ovakvih tema i ispiranja usta, nakon što ste nekom rekli da ste ozbiljno povredili nogu i nakon što neko nije bio fer prema Vama.
2024 05 26
Ali moja je dobra volja da prihvatim povrat jer neko nije zadovoljan, pa sam predlagala da lepo ide odmah sa otkupom da budem sigurna da ću i ja dobiti svoje stvari natrag jer ne želim da ostanem bez njih.
2024 05 26
Ponudila sam odmah da pošaljem, što se vidi iz konverzacije. Nigde Vas nisam spominjala imenom i prezimenom, tema je postavljena u skladu sa Pravilima Moje Krpice. Možete uplatiti novac i u petak i dostaviti mi dokaz o uplati, te su Vam odmah nakon dolaska sa aerodroma u petak poslati stvari. Postoji i opcija da već spakovan paket, ostavim nekom drugom da pošalje dok sam ja na putu od ponedeljka, ako Vam je problem da sačekate slanje do petka. U tom slučaju bi se stvari poslale odmah nakon Vaše uplate. Nije mi problem da sačekam Vašu uplatu i Vaš oporavak.
2024 05 26
> AnaUbavic: > Da li biste a sad ozbiljno, nakon što ste čekali danima na dogovor, nakon što vas je neko muštrao da šaljete ko zna koliko slika, po večernjem i dnevnom svetlu, da uslikate sve metalne delove, da sve merite i pitao iz koje je godine vintidž torba, nakon što se dali i popust, pristali na to da Vam neko vrati stvari za nedelju dana kad se vrati sa puta, a da vi uplatite odmah? Ne biste, rekli biste uslikala sam Vam sve, videli ste ako ima mana i to Vam je što Vam je, a posebno ne biste nakon ovakvih tema i ispiranja usta, nakon što ste nekom rekli da ste ozbiljno povredili nogu i nakon što neko nije bio fer prema Vama. Samo bih se osvrnula na "miris vlage i budji" koji ne mozete da uslikate. Ne zelim da zauzimam strane, ali ako je zaista tako, greska je svakako Vasa. S druge strane, ja bih kao prodavac od skoro 400 ocena zahtevala da clanica posalje paket pa bih joj tek kad isti stigne uplatila novac na racun, na "obecanja" profila sa 19 utisaka ne bih racunala. Prosto, zbog toga ti utisci i postoje.
2024 05 26
O tome Vam pričam. Ponudila sam povrat sa otkupom.
2024 05 26
> Her_Fashion: > > AnaUbavic: > > Da li biste a sad ozbiljno, nakon što ste čekali danima na dogovor, nakon što vas je neko muštrao da šaljete ko zna koliko slika, po večernjem i dnevnom svetlu, da uslikate sve metalne delove, da sve merite i pitao iz koje je godine vintidž torba, nakon što se dali i popust, pristali na to da Vam neko vrati stvari za nedelju dana kad se vrati sa puta, a da vi uplatite odmah? Ne biste, rekli biste uslikala sam Vam sve, videli ste ako ima mana i to Vam je što Vam je, a posebno ne biste nakon ovakvih tema i ispiranja usta, nakon što ste nekom rekli da ste ozbiljno povredili nogu i nakon što neko nije bio fer prema Vama. > Samo bih se osvrnula na "miris vlage i budji" koji ne mozete da uslikate. Ne zelim da zauzimam strane, ali ako je zaista tako, greska je svakako Vasa. S druge strane, ja bih kao prodavac od skoro 400 ocena zahtevala da clanica posalje paket pa bih joj tek kad isti stigne uplatila novac na racun, na "obecanja" profila sa 19 utisaka ne bih racunala. Prosto, zbog toga ti utisci i postoje. Ja sam zato i ponudila povrat sa otkupom da bih bila sigurna da ću i ja dobiti stvari. Ni u jednom trenutku nisam rekla da neću da uzmem svoje stvari jer je onaj ko je to kupio nezadovoljan. Volim da ljudima prodam lepe stvari koje će da ih usreće, ne želim nikome ništa da uvaljujem.
2024 05 26
Drugo, još jedna stvar, a to znaju prodavci koji imaju mnogo artikala, to kad neko obriše artikl, nakon što je prodat, to radi zbog preglednosti, jer ne zna napamet šta sve ima, ne zato što je sumnjiv. Kad mi neko uplati za nešto, to se briše i pakuje.
2024 05 26
> Her_Fashion: > > AnaUbavic: > > Da li biste a sad ozbiljno, nakon što ste čekali danima na dogovor, nakon što vas je neko muštrao da šaljete ko zna koliko slika, po večernjem i dnevnom svetlu, da uslikate sve metalne delove, da sve merite i pitao iz koje je godine vintidž torba, nakon što se dali i popust, pristali na to da Vam neko vrati stvari za nedelju dana kad se vrati sa puta, a da vi uplatite odmah? Ne biste, rekli biste uslikala sam Vam sve, videli ste ako ima mana i to Vam je što Vam je, a posebno ne biste nakon ovakvih tema i ispiranja usta, nakon što ste nekom rekli da ste ozbiljno povredili nogu i nakon što neko nije bio fer prema Vama. > Samo bih se osvrnula na "miris vlage i budji" koji ne mozete da uslikate. Ne zelim da zauzimam strane, ali ako je zaista tako, greska je svakako Vasa. S druge strane, ja bih kao prodavac od skoro 400 ocena zahtevala da clanica posalje paket pa bih joj tek kad isti stigne uplatila novac na racun, na "obecanja" profila sa 19 utisaka ne bih racunala. Prosto, zbog toga ti utisci i postoje.
2024 05 26
I evo, slažem se sa Vama. Ne ulazim u to da li se oseća na buđ, znam šta sam spakovala i znam da je bilo u redu. Neka članica pošalje paket. Čim ga podignem odmah će dobiti svoj novac nazad. Naposletku, ona ima 19 utisaka, ja 307. I svi ćemo biti zadovoljni.
2024 05 26
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d8c4deda9876b7d49640f9e4d56858ac.jpg) Nažalost, nisam jedina koja se žalila na miris vlage i buđi... Devojka koja ima 91 pozitivan utisak je ostavila ovakav utisak kod Vas na profilu.
2024 05 26
Ana, kad je sve već ovako javno, sutra, čim se otvori posta, šaljem Vam paket sa otkupom. Kako smo i dogovorili, vraćam tašnu/koferče i fascinator, ukupne vrednosti 2000 dinara, pretežno zbog mirisa buđi, jer nikako ne mogu da izvučem taj miris iz njih, pošto su materijali takvi da ne mogu da njima ništa da uradim. Kapu koju ste mi prodali ću, kako sam i navela, zadržati po punoj ceni za koju ste je prodavali, i pokušati da iz nje izvučem miris vlage. Preuzimam odgovornost za to. Tako da šaljem paket sa otkupom 2000 dinara za dve stvari koje smo se dogovorili da vratim, što je cena za dva artikla iz kojih ne mogu da izvučem miris buđi. Žao mi je što ste se povredili i želim Vam brz oporavak!
2024 05 26
Pod jedan, taj artikl je na brzinu poslat nakon što je opran i nije se skroz osušio. Odabrala sam da se sa dotičnom ne svađam jer mi je u to vreme bio umro član porodice i nije mi bilo do života, a ne do utisaka, sad vidim da je trebalo da se posvađam i da i ja ostavim i ja negativan jer je gospođa sve i svašta dopisala. Hvala što smo ipak našli rešenje. Predlažem da se ova glupost obriše i da rešimo ovu situaciju kao ljudi, kako je i trebalo od početka. Takođe, svako dobro.
2024 05 26
Potrudila sam se i čak sam našla poštu koja radi nedeljom u mom gradu, te sam spremna otići i na drugi deo grada samo kako biste dobili svoju robu što pre! Molim Vas da mi ostavite podatke za slanje što pre, i da li Vam odgovara da pošaljem kao CC sa otkupom ili kao Postexpres sa otkupom i da rešimo konačno ovaj slučaj. Stvari sam vratila u pakovanje u kojem su stigle, staviću i dodatne zaštite ako treba.
2024 05 26