Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članica insistira na otkupu paketa

Ana i ja smo iskomunicirale, dobila sam njene podatke za prijem, a ja sam uspela da stignem u jedinu poštu koja radi danas i pošaljem paket kako je želela da se pošalje kao CC paket sa otkupom. Nadam se da ćemo uspešno zatvoriti ovu temu, na zadovoljstvo svih učesnika u komunikaciji 🤗
2024 05 26
Drago mi je da ste došli do rešenja i da će sve biti ok, ali bih se nadovezala za ovo da se oseti na vlagu. Taj miris ni hemijsko čišćenje ne može da izvuče. Nosila duks i jaknu, bačene pare. Soda bikarbona samo nekad iz pamuka uspe da izvuče, ali ostalo ništa. Uvalili su mi cipele jednom, držala na terasi 2 meseca i nisu se provetrile. Znači sve što se oseti na vlagu, veliko ne za kupovinu i vratiti takvu robu obavezno. Nedaj Bože da operete u mašini sa drugim stvarima, sve će vam se usmrdeti i za poliester pogotovo nema pomoći ako se upije. Ako farmerke imaju kožnu etiketu a smrde, baciti, jer iz te kože se vlaga nikad neće isprati. Takođe torbe kožne baciti, pokušala da držim u zamrzivaču, vetrila napolju, ništa nije pomoglo. Tako da samo kanta.
2024 05 26
> DoliBlack: > Drago mi je da ste došli do rešenja i da će sve biti ok, ali bih se nadovezala za ovo da se oseti na vlagu. Taj miris ni hemijsko čišćenje ne može da izvuče. Nosila duks i jaknu, bačene pare. Soda bikarbona samo nekad iz pamuka uspe da izvuče, ali ostalo ništa. Uvalili su mi cipele jednom, držala na terasi 2 meseca i nisu se provetrile. Znači sve što se oseti na vlagu, veliko ne za kupovinu i vratiti takvu robu obavezno. Nedaj Bože da operete u mašini sa drugim stvarima, sve će vam se usmrdeti i za poliester pogotovo nema pomoći ako se upije. Ako farmerke imaju kožnu etiketu a smrde, baciti, jer iz te kože se vlaga nikad neće isprati. Takođe torbe kožne baciti, pokušala da držim u zamrzivaču, vetrila napolju, ništa nije pomoglo. Tako da samo kanta. Ja se ne bi slozila sa tobom jer su mi stigle stvari mirisale na vlagu, objasnila sam zeni ona je rekla da su bile vakumirane i odlozene sa drugim stvarima, oprala sam ih merks sapunom i ostavila celu noc na terasi sreca duvao je neki vetar dobro je da nisu odletele 😂 sutradan sam upalila masinu na 60c pretpranje koristim godinama prasak arijel, dodala lenor omeksivac kada su se osusile nije se ni osetila ta uzegla vlaga. To je bio moj nacin pranja i saniranja mirisa naravno bez problema je uspelo 🙂 za cipele jeste problem imala sam situaciju da sam odlozila neke letnje sandale u podrum (stan uu pitanju) nisam uspela da otklonim miris tako da su letele u kantu sreca da sam samo njih stavila 😮‍💨
pre 27 dana, 14:52
Ako vam se neka stvar oseti na vlagu mozete pokusati da je potopite u vodu sa sircetom i ostavite da odstoji tako ako treba i par sati, mozda i dan. Mozda uspe da se spasi
pre 27 dana, 18:42
Da, ali samo ako je pamuk može, ostalo ne može. Čak i ako su džepovi farmerki poliester tu se uvuče i ne izvetri nikad. I sigurno nije isto da li se u kesi ustajalo malo u kratkom roku ili je stajalo godinama u podrumu. Decenijsko iskustvo imam sa stvarima... Tako da nema šta nisam probala. I nekad vam se čini da se provetrilo nešto a kad se opere opet počne da se oseti i tokom peglanja isto. Tako da kanta...
pre 26 dana, 17:45
1 2 3