Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O prevarama i korisnicima

Ulazim posle ko zna koliko dana i vidim forum pretrpan temama o jednoj te istoj vrsti prevare i apel na admine i sajt da ih zastite. Svaki dan u grupama na FB vidjam u komentarima prevarante koji traze da im se javi neko na mesindzer jer je dobio nagradu od blablabla, tralalalala. I ne vidim nikog da kuka na FBi da trazi pomoc od FB, prijave kmentar, u krajnjem slucaju, obicno ignore. Ljudi, je li moguce da trazite da vas neki sajt stiti od takve vrste prevare, nije ovo prevara tipa nije ti poslan predmet iz opisa ili nije uplacen novac, vec raspoznatljiv internet model koji se pojavljuje i na najjacim sajtovima, ide na ljudsku pohlepu (daj mi nagradu od milion dolara, uplati mi odmah pare za krpice, dajem sve podatke na svetu...), nigde vas niko nece zastititi od takvih stvari, pljuvanje sajta je besmisleno. Ako su teme upozorenja za druge, ne znam dokad, obesmislili ste forum, a ne verujem da ce bas vasa tema od hiljadu drugih istih nekog spasiti.
pre 21 dana, 21:51
Dosadni su vise. Isto tako kad su ona Sabanovic i njoj slicne harale ovde sa prevarama su kukali i pljuvali Admine sto ih ne stite. Najbolje da svima dodelimo po jednog Admina da ih drzi za ruku dok kupuju i prodaju online. Zao mi je ali vise ne mogu da imam empatije niti razumevanja za ovako nesto, neka ukljuce malo mozak za promenu. Admini nisu odgovorni za necije opste neznanje i informaticku nepismenost.
pre 21 dana, 23:05
Neke prevare su toliko ocigledne, svaki korak bukvalno vristi da je to prevara i opet se upecaju. Neverovatno mi je to. Traze im broj kartice, kapiram da ne znaju svi razliku izmedju broja racuna i broja kartice, ali ko to ne zna ne bi smeo ni da ima karticu upravo iz ovog razloga. Pa posle toga datum isteka i kod. Pa posle toga pitaju ih koliko imaju sredstava na kartici??? I dalje niko od njih ne kapira, ne zastane da razmisli i da se zapita sta bi onog ko uplacuje zanimalo koliko ima na kartici. Da li uplacuje ili skida? I ljute se na admine, ali ovo nije krivica admina vec su sami krivi. Admin treba da stavi veliko upozorenje i to jeste njihov propust, ali to sto ljudi imaju kartice a ne znaju kako se koriste nije do admina.
pre 21 dana, 01:24
> Esprit21: > Neke prevare stu toliko ocigledne, svaki korak bukvalno vristi da je to prevara i opet se upecaju. Neverovatno mi je to. Traze im broj kartice, kapiram da ne znaju svi razliku izmedju broja racuna i broja kartice, ali ko to ne zna ne bi smeo ni da ima karticu upravo iz ovog razloga. Pa posle toga datum isteka i kod. Pa posle toga pitaju ih koliko imaju sredstava na kartici??? I dalje niko od njih ne kapira, ne zastane da razmisli i da se zapita sta bi onog ko uplacuje zanimalo koliko ima na kartici. Da li uplacuje ili skida? I ljute se na admine, ali ovo nije krivica admina vec su sami krivi. Admini treba da stave veliko upozorenje i to jeste njihov propust, ali nije njihov propust sto su ljudi imaju kartice a ne znaju kako se koriste. Što je najgore, ne verujem ni da mogu da stave upozorenje, temu na forumu da, ali bilo kakav banner I slično čeka na programere.
pre 21 dana, 02:32
Pa imaju pravo da postave upozorenje, zato i sluzi forum zar ne? E sada to sto to nekoga iritira to je druga stvar. Takodje koja je svrha admina ako nije da nadgleda sajt. Naravno da nece moci sve da vidi, ali eto ja sam poslala fotografiju profila i profil je blokiran. Tako da, ne vidim razloga da ljudi nemaju pravo da ukazu na problem adminu.
pre 20 dana, 07:22
pratim ovu "država d'uradi nešto" i podižem za "neradimi sajt, ni meni, nemoguda učitam slike, ni ja, ja, ja" 8-)
pre 20 dana, 07:51
> IvanaRed: > Pa imaju pravo da postave upozorenje, zato i sluzi forum zar ne? E sada to sto to nekoga iritira to je druga stvar. > Takodje koja je svrha admina ako nije da nadgleda sajt. Naravno da nece moci sve da vidi, ali eto ja sam poslala fotografiju profila i profil je blokiran. Tako da, ne vidim razloga da ljudi nemaju pravo da ukazu na problem adminu. Ne radi se ovde o ukazivanju na problem, već o komentarima tipa " Zašto nas Admini ne zaštite?", "Samo znaju da brišu predmete a ništa pametno ne rade", "Ovaj sajt je užasan" I ostalo koji se pojavljuju na tim temama "upozorenja". Poenta je da je ovo razrađena prevara koja traje već decenijama (u različitim oblicima), opšte pristuna na ovakvim sajtovima, tu su onda mejlovi "od banke" , sms od "pošte" I milion drugih. Meni je stiglo više upozorenja od banke, a verujem da i druge banke šalju notifikacije i mejlove na temu, ako sam dobro upućena o ovome se u skorije vreme pričalo i na vestima. Za svaki profil koji Admin blokira, oni će napraviti još 100 I koliko god da prijavljujete, nema poente jer smo do sad naučili da nove članice posećuju forume samo kad su prevarene, ali dobro, prijavljivanje je ok. Ono što nije ok je da dođu na forum sa "drvljem I kamenjem" po Adminima I samom sajtu zbog sopstvenog neznanja. Samo apelujem na malo svesti i introspekcije, i minimalni rad moždanih ćelija da se izbegne prevara.
pre 20 dana, 11:27
> EsBeBe: > pratim ovu "država d'uradi nešto" i podižem za "neradimi sajt, ni meni, nemoguda učitam slike, ni ja, ja, ja" 8-) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/697e780e77d00dc0ad3a9784b801e4b2.jpg)
pre 20 dana, 11:31
> TatCat: > Ulazim posle ko zna koliko dana i vidim forum pretrpan temama o jednoj te istoj vrsti prevare i apel na admine i sajt da ih zastite. Svaki dan u grupama na FB vidjam u komentarima prevarante koji traze da im se javi neko na mesindzer jer je dobio nagradu od blablabla, tralalalala. I ne vidim nikog da kuka na FBi da trazi pomoc od FB, prijave kmentar, u krajnjem slucaju, obicno ignore. Ljudi, je li moguce da trazite da vas neki sajt stiti od takve vrste prevare, nije ovo prevara tipa nije ti poslan predmet iz opisa ili nije uplacen novac, vec raspoznatljiv internet model koji se pojavljuje i na najjacim sajtovima, ide na ljudsku pohlepu (daj mi nagradu od milion dolara, uplati mi odmah pare za krpice, dajem sve podatke na svetu...), nigde vas niko nece zastititi od takvih stvari, pljuvanje sajta je besmisleno. Ako su teme upozorenja za druge, ne znam dokad, obesmislili ste forum, a ne verujem da ce bas vasa tema od hiljadu drugih istih nekog spasiti. Bravoooo! Konacno neko da kaze aman dosta kukanja vise! Kad god udjem na forum ista prica…ko deca su predskolskog uzrasta! Kao sto kaze Jelena ( Her-Fashion) -Najbolje da svima dodelimo po jednog Admina da ih drzi za ruku dok kupuju i prodaju online.
pre 20 dana, 12:14
> EsBeBe: > pratim ovu "država d'uradi nešto" i podižem za "neradimi sajt, ni meni, nemoguda učitam slike, ni ja, ja, ja" 8-) Hit definitivno👌🤣🤣🤣
pre 20 dana, 12:16
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/06f4f01fda40beb9974a5327cd286116.jpg) Danas opet prevara na sajtu
pre 18 dana, 14:55
Mislim da smo do sada vec ustanovili da su prevare svakodnevne 😂 Zaista nisu potrebni admini i svakodnevna podsecanja na forumu da znate da podatke sa kartice ne ostavljate na takvim linkovima. Internet prevara je uvek bilo i bice dokle god bude i interneta 🤷🏻‍♀️
pre 18 dana, 15:02
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/354e6ab1114e55995d41d54478121b85.jpg) Devojke, upravo sam dobila ovu poruku
pre 18 dana, 15:28
> IsidoraC96: > Mislim da smo do sada vec ustanovili da su prevare svakodnevne 😂 Zaista nisu potrebni admini i svakodnevna podsecanja na forumu da znate da podatke sa kartice ne ostavljate na takvim linkovima. Internet prevara je uvek bilo i bice dokle god bude i interneta 🤷🏻‍♀️ Dobila dve negativne ocene od prevara 😄
pre 18 dana, 15:40
> Her_Fashion: > > Ne radi se ovde o ukazivanju na problem, već o komentarima tipa " Zašto nas Admini ne zaštite?", "Samo znaju da brišu predmete a ništa pametno ne rade", "Ovaj sajt je užasan" I ostalo koji se pojavljuju na tim temama "upozorenja". > Dodjes ovde za dz nesto da koristis i budes nepismena osoba koja misli da neko za dz treba da im cuva ledja, a ne banka kojoj placaju odzavanje mesecno i provizije.
pre 18 dana, 16:27
1 2