Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O prevarama i korisnicima

> Likeshoes: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/354e6ab1114e55995d41d54478121b85.jpg) > Devojke, upravo sam dobila ovu poruku i?
pre 20 dana, 16:27
> DzoDzo: > > Her_Fashion: > > > > Ne radi se ovde o ukazivanju na problem, već o komentarima tipa " Zašto nas Admini ne zaštite?", "Samo znaju da brišu predmete a ništa pametno ne rade", "Ovaj sajt je užasan" I ostalo koji se pojavljuju na tim temama "upozorenja". > > > Dodjes ovde za dz nesto da koristis i budes nepismena osoba koja misli da neko za dz treba da im cuva ledja, a ne banka kojoj placaju odzavanje mesecno i provizije. Banka im i cuva ledja. Cak i prilikom urucivanja kartice isto se dobije neko uputstvo cemu sta sluzi. Salju i emailove kako se zastiti od prevara. Prilikom placanja online banka salje SMS sa kodom, pa ni to mnoge nije sprecilo da budu prevareni. Na nekoj temi zena uzela karticu od zeta i napravila mu problem, skinuli su 200 dolara sa kartice cak i sa tim SMS kodom gde lepo pise za sta je kod, da je to za placanje i koliko se skida.
pre 20 dana, 16:43
Ovakvu poruku sam dobila i ja. Ne treba niko da nas štiti, samo neka admini odgovore da li sajt Moje krpice posreduje na ovaj ili neki sličan način ili ne. Jednostavno recite da treba da ignorišemo, što je to teško? Ja nisam puno aktivna i još uvek ništa nisam prodala pa ne znam kako izgleda porudžbina ako ide preko sajta. Ne znači da sam nepismena.
pre 19 dana, 19:31
Draga Gago, nigde niko ne moze biti zasticen, ako je dobio karticu i nije slusao kako se kartica koristi. I, kao sto vec napisah (nije moja mudrost vec stara izreka, ne secam se kog naroda): Svaka prevara racuna naljudsku pohlepu. Sro ce reci, cak i oni koji znaju da se ne salju takvi podaci sa kartice budu zaslepljeni pohlepom. Sajtovi kao Limundo naplacuju sve skuplje, pa pustaju prodavce sa hrpom negativnih da rade kako rade, cak im stanu u zastitu ako se pozalis (meni prodavac nije poslao predmet, njihovodgovor bude da pokusas da resis sa prodavcem-kupcom :-P , onda da mu ostavis negativnu, kao to pali, posalje predmet nakon dva meseca, skinu mu negativnu, kazu da nsi trebala podici ako ti nije to odgovaralo), ne vidim da nekonesto mnogo kuka na sajt, ovde ne placamo nista i svi bi da im se sve dozvoli, a drugima uskrati, i da ih se stiti kao cedo rodjeno. Ne branim ja admine, ima ovde svakakvih (lako resivih) propusta (komercijalni prodavci, kopije, maltretiranje inbox sa popustima i reklamama, to je jedan klik do resenja), ali ovako nesto traziti od admina bilo gde je van pameti. Danas udjoh, sjajni komentari, jos se smejem <3
pre 19 dana, 10:03
Ja sam i dalje u soku koliko su nepismeni da ne znaju razliku izmedju broja kartice i ziro racuna...internet koliko godina vec postoji..jel moguce da nista nikad nisu kupili online..i posle admin im kriv Obrazujte se pobugu ovo znaju deca od 11 godina aman
pre 18 dana, 06:54
> TatCat: > Draga Gago, nigde niko ne moze biti zasticen, ako je dobio karticu i nije slusao kako se kartica koristi. I, kao sto vec napisah (nije moja mudrost vec stara izreka, ne secam se kog naroda): Svaka prevara racuna naljudsku pohlepu. Sro ce reci, cak i oni koji znaju da se ne salju takvi podaci sa kartice budu zaslepljeni pohlepom. Sajtovi kao Limundo naplacuju sve skuplje, pa pustaju prodavce sa hrpom negativnih da rade kako rade, cak im stanu u zastitu ako se pozalis (meni prodavac nije poslao predmet, njihovodgovor bude da pokusas da resis sa prodavcem-kupcom :-P , onda da mu ostavis negativnu, kao to pali, posalje predmet nakon dva meseca, skinu mu negativnu, kazu da nsi trebala podici ako ti nije to odgovaralo), ne vidim da nekonesto mnogo kuka na sajt, ovde ne placamo nista i svi bi da im se sve dozvoli, a drugima uskrati, i da ih se stiti kao cedo rodjeno. Ne branim ja admine, ima ovde svakakvih (lako resivih) propusta (komercijalni prodavci, kopije, maltretiranje inbox sa popustima i reklamama, to je jedan klik do resenja), ali ovako nesto traziti od admina bilo gde je van pameti. > Danas udjoh, sjajni komentari, jos se smejem <3 Jako, jako losa iskustva imam sto se tice kupovine na limundu, kupovine odece i obuce. I to od onih ''velikih prodavaca.
pre 17 dana, 17:42
> Esprit21: > > > Banka im i cuva ledja. Cak i prilikom urucivanja kartice isto se dobije neko uputstvo cemu sta sluzi. Salju i emailove kako se zastiti od prevara. > Prilikom placanja online banka salje SMS sa kodom, pa ni to mnoge nije sprecilo da budu prevareni. Na nekoj temi zena uzela karticu od zeta i napravila mu problem, skinuli su 200 dolara sa kartice cak i sa tim SMS kodom gde lepo pise za sta je kod, da je to za placanje i koliko se skida. Ma, kad neko hoce da ne vodi racuna, nece voditi i tu ne moze pomoci ni 300 mailovai upozorenja ni nista. Setimo se ovde nas koje smo slale PORUKE upozorenja na prevaru, pa i pored toga, nadju se bas neke koje su dobile poruku da budu prevarene. Nekim zenama trebaju dadilje, definitivno.
pre 16 dana, 11:35
Elem, upravo sam zavrsila seriju PROJEKT ANNA. Preporuke.
pre 16 dana, 11:36
1 2