Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zašto vam ne ide prodaja

To "Moji utisci govore o meni" mi je najgore. Znam da ljudi ne ostavljaju negativnu ocenu samo iz razloga da ne bi dobili "osvetničku". Dva puta sam imala probleme sa članicama koje imaju mnogo pozitivnih utisaka. Dok sam još bila neiskusan član, osoba je uspela da mi uvali fejk parfem pod nekim izgovorom. I dalje posluje na sajtu 😒 Sad sam iskusnija, čitam sva Pravila MK I teže dolazi do takvih iskustava (mada su neizbežna).
pre 8 dana, 22:39
E kada sve ovo pročitam i vidim,moja garderoba je kao iz prodavnice...u boljem stanju nego što je napisano,ali,nažalost,niti šta prodajem,niti me ko pita da kupi,tako. Da razmisljam da napustim sajt bez razmišljanja
pre 7 dana, 21:34
Sve stvari koje su bile za kantu kupila sam na limundu, ovde sam imala samo jednu losu kupovinu i to je bilo licno preuzimanje, da ne racunam majicu koja je bila muska, ali je bila ipak cela. Sto se tice ostecenih stvari, primecujem da su ''osetljivi'' materijali na udaru zbog dugih noktiju, jer se vuce noktima po materijalu i tako se ostecuje. Smatram da svakom moze da se desi neka greska, ali stvari koje su meni na limundu ''uvaljene''nisu bile greske vec svesno''zasto bih bacila u kantu, kada mogu da zaradim..''
pre 7 dana, 01:43
> Her_Fashion: > > DoliBlack: > > Verujem da neko ni ne zna da pregleda stvari, pogotovo novi članovi, pa možda nešto i promakne, svakom se može desiti, loše svetlo, jako svetlo, možda neka fleka promakne, ali ovo sa mojih slika se vidi i u mraku i nemoguće je ne videti. Mislim da je više to stvar odgovornosti nego slučajnog propusta. > Nije problem da nešto promakne, greške i propusti se svima dešavaju. Problem je što svesno i sa namerom uvaljuju oštećene stvari bez imalo srama. Kad se javiš sa "reklmacijom", sledi "To nije bilo tu kad sam slala", "Moji utisci govore o meni" , "Ne vraćam novac " I ostalo. Na više tema sam pisala o tome, bukvalno uništavaju ovaj sajt. Samo jednom mi se desilo da mi je stigla oštećena haljina i da je devojka rekla "Izvini, nisam videla, vratiću novac". Videla sam ovde da se stvari sa rupicama prodaju kao ''veoma dobre'', a omiljena kategorija kupaca je ''novo bez etikete''. Zato ima onih koji po ne znam koliko puta budu blokirani i opet prave nove profile sa svojom robom koja je oznacena ''novo bez etikete'' ili potpuno novo u opisu, a u stvarnosti noseno ko zna koliko puta, a i mnogi se pale na nabudzene cene. Preprodavci imaju oko za kupovinu i retko kupe neki krs od odece i ostalog. Ako je ''novo bez etikete'' to valjda znaci da nikad nije noseno ili ne, sve te kategorije me jako zbunjuju, a na limundu poslednje dve kupovine su bile ''polovne bez ostecenja'' u opisu, a u stvarnosti rupe rupice i zardjali metalni delovi.
pre 4 dana, 12:54
1 2