Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vraćanje paketa, lažne porudžbine

Ukratko: Vanjko89 Iza ovog naloga je osoba koja u nekih 15 dana 2 puta ne preuzima paket poslat pouzećem. Naširoko za sve koje rade isto: Upravo sam za vraćen paket morala da platim poštarinu i ležarinu za sve dane koliko je stajao na pošti. Ne radi se toliko ni o 600 dinara koliko o tome da sam pokrivač slikala, oglasila, komunicirala sa lažnim kupcem, potom ga spakovala, odnela na poštu, čekala u redu, diktirala podatke, a zatim posle novog javljanja dotične odgovarala na nove poruke,. Po povrstku paketa: komunicirala s poštarom, otišla do pošte, čekala na šalteru, preuzela paket, potpisivala papir, platila i donela paket kući. Imajte to u vidu kada od nekog u budućnosti nešto poručite iz zezanja. Iza naloga su ljudi, ne mašine.
2024 06 18
Uvek trazite uplatu,pa onda saljite. Ozbiljan kupac ce bez problema uplatiti za ono sto zaista i zeli da kupi,neozbiljni ce odustati.
2024 06 18
Nemojte biti skromni, u tim trenucima ste morali i da aktivirate mišiće, otvarati usta, disati..
2024 06 18
> dorypay: > Nemojte biti skromni, u tim trenucima ste morali i da aktivirate mišiće, otvarati usta, disati.. I paziti na na gramatiku i pravopis😃
2024 06 20
> Ninuskica: > Uvek trazite uplatu,pa onda saljite. > Ozbiljan kupac ce bez problema uplatiti za ono sto zaista i zeli da kupi,neozbiljni ce odustati. Da, to je dobar princip😃
2024 06 20