Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kako sam se ugojila 6 kg a nisam ni primetila

Znam da je vecini zena tema kako smrsati ali isto tako znam da ima nas koji pola zivota radimo na tome da ojacamo. Problem je jednako zahtevan. Ja sam u treningu ceo zivot i uvek sam imala manjak sa zeljom da dobijem koji kg i oblikujem se zenstvenije. I sada se koacno desilo a da nisam ni primetila. Tek kada sam izvadila letnju garderobu shvatila sam da ne mogu da udjem ni u jedan sorc :) U principu, recept je redovan JUTARNJI TRENING i dorucak pre vezbanja, pauza sat vremena, vezbanje i odmah nakon jaci dorucak :)
2024 06 21
To sa godinama ide 😁 Što smo stariji, treba manje da jedemo da ne bi povećavali kilažu 😁 I kukovi se šire kod većine žena, čak i ako se kilaža ne poveća drastično
2024 07 02
Nasmejali ste me Doli. 😀 To sa kukovima je istina, baš mi je lepo kad vidim. 😍 Što se kilaže tiče, keža sam... jedem burek i kačamak često ( bez šale ) čisto da održim i ovo malo mesa što imam. Zato rado čitam teme za gojenje. Nisam primetila da mi se povećava kilaža. Možda zavisi od trudnoće i rađanja. Ja još nisam. 🙂
2024 07 07
Kad dođete do 30, 35 videćete 😁
2024 07 07
> DoliBlack: > To sa godinama ide 😁 Što smo stariji, treba manje da jedemo da ne bi povećavali kilažu 😁 I kukovi se šire kod većine žena, čak i ako se kilaža ne poveća drastično I meni se cini da su mi kukovi siri, a kilaza ista. 😁
2024 08 04
Pa da, prirodni procesi, telo se priprema za rađanje, normalno da ne možemo biti građene kao devojčice kad zađemo u neke godine. Ima tu i do ishrane, hormona, ali generalno se telo menja kako starimo i to treba prihvatiti. Ako je baš drastično gojenje, proveriti hormone za svaki slučaj.
2024 08 04