Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako postupiti u ovakvim slučajevima?

Pozdrav svima, Juče sam kontaktirala jednu članicu povodom sandala koje mi se sviđaju i zatražila dodatne fotografije. Mislila sam da neće biti nikakav problem, jer devojka ima mnogo pozitivnih utisaka, i nijedan negativan. Međutim, kad su fotke stigle, a ono druge sandale... Mislila sam da je greška, i ukazala na to da to nisu te sandale, ali ona ipak nije skinula fotografije sa oglasa i ostavlja kupce u zabludi. Šta raditi u takvim slučajevima?
pre 5 dana, 22:47
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/81bc0260cc589b93af922c035b710551.jpg)
pre 5 dana, 22:48
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2c4618a7a360c2f2e0c5aa011e0f938e.jpg) Evo da se i bolje vidi
pre 5 dana, 22:49
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b2b2727a9ad51fca41f4108f87143e6f.jpg) A ovo je stiglo kad sam zatražila dodatne fotografije.
pre 5 dana, 22:50
Prijaviti adminu
pre 5 dana, 23:20
Znaci ona prodaje neke no name a na oglasu stavlja Tommy Hilfiger jer je isti model i misli da je ok :')
pre 5 dana, 10:47
Zamislite da nisam tražila dodatne slike i samo poručila (a moglo se desiti, jer osoba ima preko hiljadu pozitivnih utisaka i nijedan negativan 🤔)
pre 5 dana, 15:15
Au! Pa ovo je užasno! Nadam se da ste pisali adminu. Možda da napišete koja članica je u pitanju, da se neko ne upeca u međuvremenu.
pre 5 dana, 15:56
Postavite link do profila da se jos neko ne zezne
pre 5 dana, 19:46
Ne znam da li je po pravilima da se kači link do oglasa za ovako nešto? Da li neko zna, možemo li da pitamo Admina?
pre 5 dana, 20:19
Lako se nadju kad ukucate sandale, bas mi je neverovatno. Ali očigledno ih ima jer joj je sva obuca tako slikana, možda je pomešala sandale
pre 4 dana, 21:45
> Zamislite da nisam tražila dodatne slike i samo poručila (a moglo se desiti, jer osoba ima preko hiljadu pozitivnih utisaka i nijedan negativan 🤔) To sto neko ima mnogo pozitivnih ne znaci nista. Uglavnom se clanovi plase osvetnickih pa ne ostavljaju negativne iz tog razloga. O ovoj clanici je neko pisao pre nekih mesec dana otprilike ili malo vise, da svari izgledaju kao da su iz kontejnera.
pre 4 dana, 22:00
> dorypay: > Lako se nadju kad ukucate sandale, bas mi je neverovatno. Ali očigledno ih ima jer joj je sva obuca tako slikana, možda je pomešala sandale Nema ih. Napisala je da su BILA dva slična modela i da su joj ostale samo ove čije je fotografije poslala članici koja je otvorila temu.
pre 4 dana, 22:37
> dorypay: > Lako se nadju kad ukucate sandale, bas mi je neverovatno. Ali očigledno ih ima jer joj je sva obuca tako slikana, možda je pomešala sandale I ja sam mislila da je pomešala, zato sam je i pitala, ali nije.
pre 4 dana, 23:02
> Esprit21: > > Zamislite da nisam tražila dodatne slike i samo poručila (a moglo se desiti, jer osoba ima preko hiljadu pozitivnih utisaka i nijedan negativan 🤔) > To sto neko ima mnogo pozitivnih ne znaci nista. Uglavnom se clanovi plase osvetnickih pa ne ostavljaju negativne iz tog razloga. O ovoj clanici je neko pisao pre nekih mesec dana otprilike ili malo vise, da svari izgledaju kao da su iz kontejnera. Kako je moguće da ima toliko pozitivnih ocena onda? Preko 1000 ljudi, i da baš niko nije ostavio negativnu ocenu, a ljudi se žale po forumu
pre 4 dana, 23:03
1 2