Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

STOP REKLAME pretplata

Da li je moguce da postoji opcija da se uvede kao na youtube-u da placamo pretplatu da ne gledamo ove dosadne reklame?Ne mogu ni da kacim nista, ni da pregledam kada zelim da kupim mozda,a da mi ne zakuca sve zbog ovih reklama koje iskacu na svakih 60 sekundi,I zaista mislim da vlasnici sajta treba da dodju sebi I razmisle o najprofitabilnijem potezu pretplati?Jer se na reklamama zaradjuje mnogo manje nego na pretplati ako plati 20 000 ljudi to su oni koji najvise razradjuju sajt I sigurna sam da 10€ mesecno je mnogo profitabilnije od 20 000 ljudi, nego reklame na svakih 60 sekundi,a da sajt nije funkcionalan kao nekada.
pre 1 dana, 11:52
I ja ne mogu nista od reklma da uradim. Na 5 cm gledam slobodnog ekrana. Ugasicu profil na kraju
pre 1 dana, 12:04
Instalirajte AdBlock na browseru i necete imati reklame besplatno :D
pre 1 dana, 12:29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1694ab93ea6e01a4f682be2a7fc706e8.jpg)
pre 1 dana, 12:31
Ko ima Samsung moze da koristi Samsung Internet pretrazivac. Instalirala sam i AdBlock za istog i nemam reklame.
pre 1 dana, 13:16
Ne morate da plaćate, ako ste na telefonu instalirajte Brave ili Firefox pretraživač, a ako ste na računaru instalirajte ekstenziju uBlock Origin - nećete imati reklame ni na jednom sajtu
pre 1 dana, 07:33
Ne postoji opcija, a nadam se i da nece. To se isplati samo komercijalnim prodavcima koji ovde imaju gotovo svakodnevnu prodaju. Srecom, stanje se popravilo i nema vise onih video reklama 🥳
pre 17 sati
> EXCLUSIVE_ORMAN: > Da li je moguce da postoji opcija da se uvede kao na youtube-u da placamo pretplatu da ne gledamo ove dosadne reklame? Mozda im je to i cilj. Da vas udave reklamama kao zmija zabu pa vam posle ponude spas koji bi placali. Na istu foru su odradili parkiranje po Novom Beogradu. Gradili i gradili, zidali od Arena preko stambenih blokova, firmi, a parkinga ni za lek, pa se sve prelivalo na parkinge stanara do mere da nisu imali mesta kojih je ranije bilo koliko hoces i onda kad su uveli zoniranje budale to dozivele kao spas. Ha-ha
pre 16 sati