Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim objasnjenje

Sta su to ''smesne cene'', ''letnje sandale''(da li postoje i zimske, prolecne i jesenje). Kad neko prodaje cipelu, cizmicu, da li to znaci da prodaje jednu cipelu i cizmu? Volela bih da mi neko objasni. Hvala
pre 1 dana, 21:31
Meni je ubedljivo pobeda- najlepsa haljina! A mozda najveci hit: novo,samo 3-4 puta noseno. A kao iskljucivog kupca me posebno iritiraju bahati i drski licni uslovi prodaje,koji su precesto u kontri sa pravilima sajta. Draga,ovde ima toliko divnih osoba,normalnih,finih kulturnih, pismenih.. Samo ci reci da ne mozemo ocekivati da su apsolutno SVI takvi - i to bi ti bilo moje objasnjenje.. Malo iskuliramo na rozlu,hedzen em, bratele, dijor, brusvalter, zensku haljinu, neznam, dali, pošljem.. i sve kul. Ako je neko malo manje pismen,ne znaci da je glup i prevarant. Ovde na sajtu delim ljude na dobre i lose. Kao i u zivotu. Prioritet mi je dusa a ne da li je pismen,obrazovan,lep ili ruzan. Ja se losih ljudi klonim cak i ako prodaju haljinu koju zelim za 700 din. Nebitno je da li pise haljina ili aljina,bitno je ako pise "ne klikcite na taster zelim na takve poruke ne odgovaram"
pre 1 dana, 01:01
Ovi sa "potpuno novo sa etiketom" a objave sliku sebe u tom artiklu u klubu, na svadbi, u parku itd. su mi omiljeni :') Od njih ne kupujem nikad, ako lazu tako providno, sta li sve prikrivaju onda sto ne mozemo videti? :D
pre 1 dana, 14:21