Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Aplikacija Temu

Da li je neko porucivao sa aplikacije TEMU?Intresuje me zbog nacina placanja karticom gde traze sve podatke sa iste..da nije neka prevara?Hvala na odgovorima
2024 07 15
https://mojekrpice.rs/forum/t/620894/temu-aplikacija-iskustva
2024 07 17
Ja kupujem na Temu, Aliju i Joom. Za sva tri potrebna je klasična naša bankovna kartica "visa". Na kartici naravno imaš dinare i cene na pomenutim sajtovima su u dinarima. Koliko piše toliko plaćaš. Na Alliju obrati pažnju na šiping, ima gde je besplatan. Nije mi se desilo ništa tipa zloupotrebe. Inače mnogo stvari na svim našim platformama ovog tipa, kao i moje krpice, pune su robe od pomenutih kineza. Prevara će pre biti kod nas. U jednoj radnji prodaju mi priču o ogrlici od ćilibara koja košta 2000,a na Alliju je 160 dinara. Na drugoj platformi prodaju srebrne lančiće, cena ok oko 1000, ja listam ova tri sajta i vidim identičnu sliku kao u tom oglasu. Znači bolje kupiti kod kineza nego bacati pare bezveze. I još jedna stvar, čula sam da se carina ne plaća ako je vrednost oko 50 evra. Negde načula, ništa pouzdano. Uvek naručujem ispod te cifre, a ako mi treba više stvari sačekam dan-dva pa naručim ostatak. Nikada carinu platila nisam. No pošto ima svega može se otvoriti poseban račun koji će služiti samo za plaćanja i onda je sigurno 300%,nemaju šta da skinu jer ništa ne ostavite. Sa garderobom su možda malo tanki, tu je šein ili ši in ili kako se već zove, ali tu sam čula da se plaća nešto carina. To bi bilo to. Ako ima pitanja tu sam.
2024 07 19
Jel mora visa kartica ili moze i neka druga?Planiram da otvorim racun za te svrhe i za uplate od prodaja stvari
2024 07 19
Kupovala sam, brza isporuka i sve plaćeno je isporučeno. Pre placanja, preko aplikacije,napravim virtuelnu karticu/ banka mi pošalje broj računa- koji nije isti kao moj pravi račun/ Sama odredim limit na toj kartici i platim kupljeno Nema razmišljanja da li će mi skinuti vise novca Vise puta sam kupovala i svaki put sam imala novu virtuelnu karticu/ uvek biram opciju korištenja jednokratno/
pre 9 dana, 20:00