Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zasto je zabranjena obnova oglasa?

Mene stvarno zanima da mi neko objasni, idealno admini licno, zasto je obnova oglasa zabranjena? Nije mi jasno zasto je to problem, ako se obrise stari oglas i postavi ponovo npr. na nedeljnom nivou, zasto je to toliko strasno? Sta, kao zatrpavamo sajt? A ne zatrpavaju ga oglasi i clanovi koji nisu aktivni vec 2 godine, reklame koje su preko celog ekrana i 50 oglasa u nizu trazim nosene carape?? Kao nisu dozvoljene slike sa sajtova, ja svaki dan vidim bar po 5 takvih oglasa i nikom nista. Ali zato je obnovljen oglas kraj sveta. Primetila sam da je jedna clanica sa dosta ocena cak i blokirana jer je obnovila jedan oglas.
2024 07 22
I oni sa dzakovima garderobe zatrpavaju i realno imaju najvise sanse da nesto prodaju jer stalno ubacuju po 5 stranica robe i tako su uvek aktuelni i najvidljiviji. Jedno od najglupljih pravila uvedenih ikada. Ne pomaze ni sajtu, a ni korisnicima. Poenta je da budemo aktivniji i da ima ponude i potraznje. Ako se stvari zatrpaju nece biti ponude i potraznje osim kod preprodavaca sa dzakovima.
2024 07 22
Kao i u životu, i ovde vladaju dvostruki aršini, pa je tako nekim članicama dozvoljeno bukvalno sve! Komercijalna prodaja, slike sa neta, vređanje i pljuvanje na forumu itd. Baš pre neki dan prelistah potforum "Rukotvorine", gde jasno piše da je dozvoljeno otvoriti samo jednu temu. Evo, jedna članica ih ima 29. Da ne pričam o potforumu "Rasprodaja", gde jedne te iste bombarduju non-stop i ne poštuju pravilo koje kaže jednom dnevno. To je toliko bahato i sebično, kao da su jedine ovde i kao da samo one treba nešto da prodaju. Pa, zamislite da je dozvoljeno obnavljanje oglasa na nedeljnom nivou... Ne bismo ostale žive od maltretiranja ovakvih članica. Slažem se da je potpuno bez veze što je obnavljanje dozvoljeno tek posle dve godine, jer je zaista dug period.
2024 07 22
Meni je veci problem sada sto nemam pregleda uopste kao ranije sada npr dobijem 30 pregleda na nekom predmetu a ranije pre promene sajta za isto predmet bi ih bilo 200 nije mi jasno kako da povecam vidjivost objava i lakse prodam ako neko ima neki savet neka napise ovde pls😅🌼
2024 07 24
> AnaDjxx: Mene samo sto nisu blokirali zbog toga sto sam obnovila 5 oglasa koji su bili stari godinu i 10 meseci 😂. Blokirale su me zbog preglupih sitnica, brisu mi oglase svakodnevno, svaki dan mi salju opomenu za trajni ban. Nikad mi nisu nijedan spor resavali sa kupcem za 4 godine, nikad mi nisu nista pomogli niti intervenisala - jer nikog nisam prevarila!!! Nijedan kupac se nije zalio nikada, u slucaju nezadovoljstva povrat radim najnormalnije u roku od par dana! Maltretirale su me i maltretiraju me i dan danas, poslala sam im pre 2 nedelje pitanje za dopunu novcanika i dalje mi niko nista ne odgovara za tehnicke stvari i fishing prevare za koje sam imala ideju kako da se rese jer mi se sestra zaposlila pre par meseci u odeljenju za visokotehnoloski kriminal. Pogodite sta je prvi korak - uklanjanje velikog broja reklama i pravi put ka ciljanim korisnicima, bas se pitam sto to nisu ni uzele u obzir. U svakom slucaju, ne samo da postoje dvostruki arsini, postoje i visegodisnja izivljavanja, neregularnosti i sl. Clanice koje ovde rade veleprodaju sa dzakovima garderobe - verujte mi da su to admini, ili da admini imaju nesto od toga, sto cak uopste nemam nista protiv, ti si napravila, ti zaradjuj, ali zasto onda druge nejednakosti i maltretiranja ostalih? Dve negativne su mi dale adminke, nikad nijednu negativnu nisam dobila od kupca, smejurija! Sta reci vise od toga - apsurd!
2024 07 28
Da, obozavam sto adminke dele nama neutralne i negativne (meni su dali neutralnu A SVE JE BILO PO PRAVILIMA), al zato ove prevarantkinje nakupe 6 negativnih https://mojekrpice.rs/anjasimonov11-378020 i nista Ako necete da radite taj posao, prepustite ga nekom drugom
2024 07 28