Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Informacija iz poste - cena paketa

Pozdrav svim clanicama, odavno nisam citala nista na forumu pa se unapred izvinjavam ako je ovo vec zastarela informacija :) Danas kada sam slala cc paket (koji je poskupeo na 340din) rekli su mi da pri slanju postoji opcija da se naglasi da preuzimanje bude u posti i u tom slucaju je postarina 200 dinara 😊
2024 07 23
I ja sam slala i sve su mi poslali kao postexpress da bi odmah dostavljali pakete sledeci dan, jer je za cc 340, a za postexpress 350. Ali nisam znala za tu opciju gde je i dalje 200 😅
2024 07 23
Tako je ali onda treba ostaviti adresu pošte, ja sam devojku od koje sam kupila nešto zamolila da im kaže da je isporuka u pošti, ona je tako i rekla ali im je dala i moju adresu pa su oni, pametnjakovići, naglasili da je preuzimanje u pošti (dobila sam poruku da odem u poštu) ali su mi tamo naplatili 420 umesto 270 (270 je cena za post ekspres kad se preuzima u pošti), devojka na šalteru mi je rekla da je vrv zato što su imali moju adresu, tj. u potrazi za nekim razlogom to je pretpostavila jer ni njoj nije bilo jasno, nisam htela da se raspravljam al' eto, da znate...
2024 07 23
Znam da ima ta opcija za post express, nisam znala da ima i za Cc… Ili Vi isto govorite o post express-u? > natalijaaa: > Pozdrav svim clanicama, odavno nisam citala nista na forumu pa se unapred izvinjavam ako je ovo vec zastarela informacija :) > Danas kada sam slala cc paket (koji je poskupeo na 340din) rekli su mi da pri slanju postoji opcija da se naglasi da preuzimanje bude u posti i u tom slucaju je postarina 200 dinara 😊
2024 07 23
> Anja0404: > Znam da ima ta opcija za post express, nisam znala da ima i za Cc… Ili Vi isto govorite o post express-u? > > natalijaaa: > > Pozdrav svim clanicama, odavno nisam citala nista na forumu pa se unapred izvinjavam ako je ovo vec zastarela informacija :) > > Danas kada sam slala cc paket (koji je poskupeo na 340din) rekli su mi da pri slanju postoji opcija da se naglasi da preuzimanje bude u posti i u tom slucaju je postarina 200 dinara 😊 Pa ja sam je razumela za cc, da bi bio 200 dinara kao pre poskupljenja 😄
2024 07 23
Ja sam se bas raspitivala oko toga, problem je sto te opcije nema u svakoj posti, posebno van vecih gradova tj u manjin mestima… ako neko ima neki drugi predlog sem poste pisite…. 😅 mada privatnici deru, to nam je sto nam je
2024 07 23
Aha, pa to je onda super, to je verovatno cena za posiljke do 3 kg, isplati se… > natalijaaa: > > Anja0404: > > Znam da ima ta opcija za post express, nisam znala da ima i za Cc… Ili Vi isto govorite o post express-u? > > > natalijaaa: > > > Pozdrav svim clanicama, odavno nisam citala nista na forumu pa se unapred izvinjavam ako je ovo vec zastarela informacija :) > > > Danas kada sam slala cc paket (koji je poskupeo na 340din) rekli su mi da pri slanju postoji opcija da se naglasi da preuzimanje bude u posti i u tom slucaju je postarina 200 dinara 😊 > Pa ja sam je razumela za cc, da bi bio 200 dinara kao pre poskupljenja 😄
2024 07 23
Za manje stvari, mozda preporuceno pismo… > Zlatna2020: > Ja sam se bas raspitivala oko toga, problem je sto te opcije nema u svakoj posti, posebno van vecih gradova tj u manjin mestima… ako neko ima neki drugi predlog sem poste pisite…. 😅 mada privatnici deru, to nam je sto nam je
2024 07 23
Meni su rekli da samo vazi za pe 200 do 0,5kg,a 270 od 0,5 do 2kg Za CC to nisu ni spominjali.
2024 07 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/789a5b0d0723d38419158656232441c0.jpg)
2024 07 23
Nije za CC ta opcija, px od danas za sutra. Traže : Ime Prezime Broj telefona primaoca I tačnu adresu pošte u kojoj se prima paket. * Adresu pošte nađite na guglu. Kod mene se podiže samo u glavnoj pošti, što je ok. Pozovite telefonom male filijale pa proverite da li može.
2024 07 23
Za post ekspres imate spisak Pošti, po gradovima, gde se može preuzeti pošiljka. Stoji na njihovom sajtu. Ne dozvoljava mi da postavim link. A za CC pakete moje iskustvo, pošla da pošaljem članici da preuzme na Pošti, kako je tražila, međutim rekli su mi da nema ta opcija - da li zbog mesta ili nečeg, da može samo na paketomat i da ja moram reći broj paketomata, što nisam znala da kažem, a nije ni ona. Broj se ni ne poklapa sa poštanskim brojem Pošte, tako da mi je baš suludo da mi moramo imati tu informaciju.
2024 07 24