Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vaše mišljenje o predmetu

Zaista nisam htela da glumim prepoštenu, ni da pametujem. Na slici koju je članica iznad zaokruživala deluje da jeste bio kristal između, pa je zato ostalo lepka sa strana i dole. Takođe i gumica popucala na kopčanju. Nemam nikakvog interesa ni potrebe da tražim mane nečijim stvarima, samo sam napisala svoje mišljenje, na osnovu fotografija. Predmet ste opisali sa "bez oštećenja", slike govore drugačije, pa ne znam zašto se nastavljate sa nama. Kupac je tu - sa njom se dogovarajte. Takođe i Vama, prijatan dan.
2024 07 24
> Vanesa72: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3bf43af4a1c54b96e22dca6f443a4ece.jpg) Mislim da pojedine ovde traze dlaku u jajetu ...Meni sandale izgledaju extra
2024 07 24
Mislim da je najbolja varijanta vi njoj novac ona vama sandale i reseno. Prodace se. Svaka roba ima svog kupca. Ne razumem zasto ovolika drama bitno da se resi problem. Imala sam ovde ocajno iskustvo sa jaknom jos sam zeni nudila da platim i moju i njenu pp samo da mi vrati novac a ja njoj jaknu gde nije navela da nema postavu i da je iseckana i ostecena izgovor je bio ja sam takvu kupila uzas nije pristala, novacc bacen u vetar kao i jakna. Kod vas je obostrano ne zadovoljstvo koje moze da se resi normalno. Jednostavno saradnba ne uspesna desava se.
2024 07 24
Slike pod veštačkih svetlom stvarno ne predstave predmet najvernije. "Nije ni tema njena negativna ocena od strane druge članice, jer ovo je slučaj za sebe." - slažem se. 👍
2024 07 25
Ispravite me ako gresim, ali na jednoj od cipelica fali smaragdno zeleni kristal u obliku suze. Verovatno je na njegovom mestu ta fleka od lepka, mada mozda se meni i cini 🤷‍♀️
2024 07 25
> Vanesa72: > Ne fali kristala, ovde nije poenta da nesto fali pobogu nego pronaci mane posto poto… > Po Vama ispada da mnostvo realnih fotografija ne vredi nista nego treba pisati literarni sastav o stanju, nosenju i cuvanju odece! > Ovo prevazilazi granice normalnog sad vec u daljnjoj raspravi… Sada krecu preterivanja i svi sebe prikazuju u najboljem svetlu, preposteni , prepedantni , prepametni…a svi u svojim naslovnicama pisu da ne vrse povracaj robe vec da se clanice dobro raspitaju pre kupovine. E pa moja clanica se raspitala pa sad kao ne valja roba i jos slagala da sam rekla i ono sto nisam rekla! Pošto vidim da ste korigovali odgovor upućen meni, samo jedno pitanje. Kako su slike realne, ako predmet ima skrivenih mana? Tolike dodatne ste postavili, a nigde gume na kaišu - da se vidi da je iskidana. Možda ga niste otkopčavali, pa prevideli. Ok, dešava se, ali kupac je u pravu. Kristali se ne vide najbolje zbog odsjaja, a ni izbliza. Verovatno nije znala na šta da obrati pažnju, dok uživo nije videla. Evo slike jednih, takođe Solo, pa sami možemo proceniti da li i koliko kristala fali. Kad znamo u šta gledamo, i na Vašim slikama se vidi da na desnoj, na tom mestu jeste žutilo od lepka, plus se vidi kao žičani prsten ili lepak na kom su nedostajući kristali bili poređani, da bi se zadržali tako - koji inače nije vidljiv ako su svi na broju. Ne tražite odgovor po drugim profilima, ovde se radi o Vašem artiklu i tome da tvrdite da to ništa nije bilo dok su bile kod Vas, a evidentno je da jeste. Toliko. Pozdrav! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/475ce4e653838c51ef721cd60f23bc7e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/60d92c373d59b6e2efd3dabc5825f6bd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/568ed2700a29bd1562ab2b0e46093a8b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4e2097e17ba5bad7ecf903184204ebb1.jpg)
2024 07 25
Cirkon fali, flekave su + iznošene. Na slikama se iskreno ne vidi realno stanje predneta. Ja lično ne bih bila zadovoljna kupljenim. Previše su iznošene. Ne znam zašto se javljaju članice da svoje iskustvo ranijih saradnji sa Vama OVDE navode kao primer. 🙄🙄 To što ste imali pozitivne prodaje pre ove, ne znači da ste u ovom slučaju ispali FER PRODAVAC. PS: Svaka pošta šalje Postexpres sa podizanjem u pošti. Pošte koje primaju su na spisku na zvaničnom sajtu, (ne PRIMA svaka, ali iz apsolutno svake se ŠALJE) Ako su slagali Vas, Vi lažete nas.... 🙂👍
2024 07 25
Ako su tako dobre, lako ćete ih prodati sledećem. Vratite novac nezadovoljnom kupcu. Evo članica sa teme koje ne vide problem u baletankama, možda će da ih kupe sebi. I svi zadovoljni.
2024 07 25
> PS: Svaka pošta šalje Postexpres sa podizanjem u pošti. > Pošte koje primaju su na spisku na zvaničnom sajtu, (ne PRIMA svaka, ali iz apsolutno svake se ŠALJE) > Ako su slagali Vas, Vi lažete nas.... Imam potrebu da se na ovo nadovežem jer možda znači nekoj članici kojoj je takav način slanja nov kao što je meni bio do pre par dana. Naime, žena me je zamolila da joj pošaljem PX sa preuzimanjem u pošti i ostavila *svoju adresu* koju sam ja uredno prosledila službenici na šalteru i jasno rekla da preuzimanje bude u pošti, što je ova na adresnici i naglasila. Kad ono - poštarina ipak 420 din. Ja nisam znala a šalteruša mi nije ukazala na to ali već sutradan mi je druga članica kao podatak ostavila "adresu" pošte odnosno PAK ili već kako se taj broj zove a ne svoju adresu stanovanja i kada se na taj način pošalje, poštarina fakat bude 200 dinara. Eto, možda nekome bude info od koristi.
2024 07 25
> Imam potrebu da se na ovo nadovežem jer možda znači nekoj članici kojoj je takav način slanja nov kao što je meni bio do pre par dana. > Naime, žena me je zamolila da joj pošaljem PX sa preuzimanjem u pošti i ostavila *svoju adresu* koju sam ja uredno prosledila službenici na šalteru i jasno rekla da preuzimanje bude u pošti, što je ova na adresnici i naglasila. Kad ono - poštarina ipak 420 din. Ja nisam znala a šalteruša mi nije ukazala na to ali već sutradan mi je druga članica kao podatak ostavila "adresu" pošte odnosno PAK ili već kako se taj broj zove a ne svoju adresu stanovanja i kada se na taj način pošalje, poštarina fakat bude 200 dinara. Eto, možda nekome bude info od koristi. Korisna informacija. Meni je nepoznanica slanje na paketomat, tražili su mi neki broj - koji se ne podudara sa poštanskim brojem Pošte. Možda je to taj PAK. 🤷 Raspitaću se.
2024 07 25
> pufnastapufnica: > > PS: Svaka pošta šalje Postexpres sa podizanjem u pošti. > > Pošte koje primaju su na spisku na zvaničnom sajtu, (ne PRIMA svaka, ali iz apsolutno svake se ŠALJE) > > Ako su slagali Vas, Vi lažete nas.... > Imam potrebu da se na ovo nadovežem jer možda znači nekoj članici kojoj je takav način slanja nov kao što je meni bio do pre par dana. > Naime, žena me je zamolila da joj pošaljem PX sa preuzimanjem u pošti i ostavila *svoju adresu* koju sam ja uredno prosledila službenici na šalteru i jasno rekla da preuzimanje bude u pošti, što je ova na adresnici i naglasila. Kad ono - poštarina ipak 420 din. Ja nisam znala a šalteruša mi nije ukazala na to ali već sutradan mi je druga članica kao podatak ostavila "adresu" pošte odnosno PAK ili već kako se taj broj zove a ne svoju adresu stanovanja i kada se na taj način pošalje, poštarina fakat bude 200 dinara. Eto, možda nekome bude info od koristi. Imala sam i ja slucaj kad sam prvi put slala isporuku u posti, clanica mi je dala i adresu, pa je postarina bila 350, pa sam ja morala da placam razliku sto se tice postarine, jer ona nije objasnila kako treba. Ispalo je da sam namerno htela da je ''zavrnem'' za 150din. Sad znam kako se salje. A sto se tice ovih cipela, najbolje je cipele koje imaju ovakve lepljene kristale kupovati nove u prodavnici i nema problema.
2024 07 25
E, pa, ovako.. Svetlu obuću od prevrnute koze svakako najbolje kupovati novu u radnji, ako zelite da budu bas kao nove. I u radnji se doduše isprljaju od pipkanja, tj probe, ali bar ih lično pregledate. I sniženja počinju, bolje ne uzimati na sajtu osetljive predmete, pa otvarati teme, jer logično da ne mogu biti savršene, ako su nosene više puta. Prevrnuta koza je osetljiva, ova boja je osetljiva, tanak djon, tanki kaisići, ukrasi koji vise… Meni je stanje ovih ok, ali ja lično kupim u radnji na snizenju do 2000 taj tip obuce- probam, vidim i tako ne dodjem u situaciju da sam kivna na nekog prodavca sa sajta sto predmet nije ispunio moja očekivanja, jer očekivanja mi nisu- da je ovakav tip predmeta savrsen, ako je malo vise koriscen
2024 07 25
ima li ova drama rasplet ili još visimo na klifhengeru k'o crevca?
2024 07 28
Visimo... 😂 Ko španska serija bez venčanja na kraju, ah...
2024 07 29
1 2 3