Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Fotografisanje stvari na podu

Upravo tako! Ne znam cemu ovoliko filozofiranje,i cemu tolika ogranicenost kada je i pre i tokom proizvodnje bilo na podu,a verovatno i posle. Niko ovde (pretpostavljam) nikakvu skrivenu "poruku" ne zeli da salje slikanjem sa poda,pobogu,ljudi samo traze sto bolje osvetljenje kako bi pokazali to sto prodaju verodostojno! To je na kraju i najbitnije,da mi kao kupci sto bolje mozemo videti preko fotografija predmet koji zelimo kupiti,pogotovo jer je ovo sajt gde se pretezno prodaje polovna roba,sam naziv kaze"Moje Krpice" Sto se mene tice,slobodno nastavite da slikate gde vam odgovara,ukoliko mogu videti dobro to sto kupujem,ja sam zadovoljna!🙂🙂🙂
2024 07 28
Ovakvih tema je u prošlosti bilo hiljadu. 🙄 Slikala sam i na podu i na vesalici i na krevetu, samo još nisam na plafonu. 😅 Ali po mojim utiscima se može videti u kakvom stanju su stvari pristigle članicama. Takođe sam i kupovala od devojaka koje su slikale na podu, stiglo mi sve uredno i čisto tako da ne vidim problem. Možda predmet najbolje ispadne tako uslikan, zbog boje podloge, svetla itd. A kome se to ne sviđa ili gadi neka zaobiđe i to je to. 🤣
2024 07 29
> jacaikaja: > Sad je beba u pubertetu, kao mala je ljubila pse u parku; mogu da zamislim kako će tek ovo da se zgadi izrazito pedantnim osobama 😄 U buticima se valjala po podu, sakrije se iza okačene garderobe, pa sedne da se igra i krije se. Ja je otresem i nastavimo dalje 🙂 Tada nisam imala problema sa njenim zdravljem, jer je bila zadovoljna, aktivna i ispunjena. I nije je hvatao virus, niti su se mnozile lose bakterije, ni kad je uzimala cuclu od bolesnog deteta i stavljala u usta, da proba, inače svoju nije koristila. Kad nekome smeta predmet na podu, neka razmišlja o zagadjenom vazduhu, vodi, svesti ljudi i globalnim zagadjenjima. Naravno, i o hemikalijama kojima se tretira nova garderoba. Bolje na pod da se prostre da se vidi model, nekad krevet nije dovoljno prostran za predmet. Ok, moze prostirka na pod, pa predmet, neko nema dovoljno veliku prostirku za oversized kaput ili haljinu. Kad prodavac ima dobru volju da prikaze verodostojno predmet, ništa mi ne smeta, neka i ne primeti feler pri postavljanju, ali neka pregleda pre slanja i obavesti potencijalnog kupca, spusti cenu, sve je stvar dogovora Bravo Jaco! A kao mama dva dečaka, mogla bih i sama da dodam gadosti koje su moja deca radila i gle čuda, nisu se razbolela.
2024 07 29
Nadovezala bih se na ovo za photoshop i slike. Većina slika za koje mislite da su fotošopirane, uopšte nisu, već se samo promeni pozadina u nekoj od aplikacija, da bi profil bio pregledniji. Ja uslikam na dnevnom svetlu sve i samo izmenim pozadinu, ništa se ne dorađuje. Svaka čast ko ima vremena i za doradu, ali verujte da to slabo ko može da stigne jer i ovo oduzima vreme. To profesionalni butici obrađuju i dorađuju, ovde sumnjam.
2024 07 29
> DoliBlack: > Nadovezala bih se na ovo za photoshop i slike. Većina slika za koje mislite da su fotošopirane, uopšte nisu, već se samo promeni pozadina u nekoj od aplikacija, da bi profil bio pregledniji. Ja uslikam na dnevnom svetlu sve i samo izmenim pozadinu, ništa se ne dorađuje. Takođe, uklonim pozadinu ponekad jer mi je ružno da se vidi soba ili posteljina iza predmeta a primećujem da dosta članica automatski misli da su takve slike sa sajta a ne lično moje. 🤦🏻‍♀️
2024 07 29
Meni su čak i brisali oglase jer su mislili da nisu moje fotografije, pa sam slala originalne, sa ormanom u pozadini. XD Lepše je kad je bela pozadina, a nemam slobodan zid sa dobrim svetlom i ovo mi je najbolja opcija. Kome se sviđa sviđa, kome ne, žalim slučaj. Na sajtovima nove garderobe je sve fotošopirano pa se kupuje, a naravno da ne dobijete komad sa slike, već neki razvučen po prodavnicama, u ko zna kojoj nijansi koja nije ta sa slika, a kroj skroz drugačije deluje uživo, tako da i to sa slikama ne treba cepidlačiti. Prodavalo se ovde i kad su telefoni bili lošiji i mutne fotografije, ništa se nije ni videlo, a svi zadovoljni na kraju kad im stigne.
2024 07 29
> DoliBlack: > Meni su čak i brisali oglase jer su mislili da nisu moje fotografije, pa sam slala originalne, sa ormanom u pozadini. XD Lepše je kad je bela pozadina, a nemam slobodan zid sa dobrim svetlom i ovo mi je najbolja opcija. Kome se sviđa sviđa, kome ne, žalim slučaj. Na sajtovima nove garderobe je sve fotošopirano pa se kupuje, a naravno da ne dobijete komad sa slike, već neki razvučen po prodavnicama, u ko zna kojoj nijansi koja nije ta sa slika, a kroj skroz drugačije deluje uživo, tako da i to sa slikama ne treba cepidlačiti. Prodavalo se ovde i kad su telefoni bili lošiji i mutne fotografije, ništa se nije ni videlo, a svi zadovoljni na kraju kad im stigne. Ovde sam se susrela sa fotosopiranim slikana tipa jedna slika bude ful kao u orodavnici onda 4 bude bnleda majica nosenna 300 puta ili trazim od clanice realne slike haljine ono posalje mi haljinu na kojoj vidim min 3 manne
2024 07 29
Meni se to nije dešavalo, ali su mi stizale flekave i iscepane stvari koje su redovno slikane, bez fotošopa, tako da ko hoće da sakrije oštećenje, ne treba mu fotošop.
2024 07 30
Hvala Bogu nikada mi nije stigla pohabana i prljava stvar jer bas gledam od koga kupujem, tacno se vidi po profilu😄 I uvek te sitnice na profilu i pokazu kakav neko ima odnos prema odecu koju prodaje. A to da li neko brise pod 15 puta, da li mu deca jedu sa poda… zaista ne zalazim niti me zanima iskreno. Prica o zagadjenju, bas mi i ne pije vodu na sajtu polovne robe i sh u svetu fast fashion industrije. Posebno sto cesto sama sebi sijem odecu i prepravljam staru,tako da… A i imam i mace kod kuce tako da ni ta prica o zivotinjama je isto simpaticna. Meni su cipela za pod, parket.., ili beton. Posto sam vidjala da se i po betonu ispred kuce fotkaju stvari. Moze uvek prostirka da se stavi, malo volje nije na odmet, a moze dovesti kupca. Ispade nauka fotografisati stvar van poda.
2024 07 30
Poenta je sledeća: nikoga zapravo ne interesuje previše da li se neko gadi zbog slikanja na podu. Ako neko zaobilazi nečiji profil iz bilo kog razloga neka ga zaobilazi, nema potrebe da na forumu blagosiljamo ili osuđujemo takvu odluku. 🙄 Neka kupuje ko od koga hoće, neka slika ko kako hoće, aman. Ne mora novi pravac u filozofiji da se izmišlja zbog toga zaista
2024 07 30
Prvi put vidim da ovo nekome smeta, ja slikam i na garnituri i na vesalici i na mom prelepom mekanom tepihu, zavisi od stvari i boje gde se vise uklapa, nikad nisam imala problem. Kuca mi je uvek cista a garderoba je oprana i slozena u ormaru koji se ne otvara cesto tako da je pre slanja jos jednom operem cisto da se osvezi. Nikad mi nije smetalo ni da kupim stvar koju je neko uslikao na parketu, mozda je cistiji nego neciji krevet ili obraz. 😊
2024 08 01
> bloodytears: > > > > Znaci moramo se voditi time da je svim clanicama pod cist da mozemo sa njega da jedemo😄 > > Ja ne znam, kada kupujete stvari u prodavnici da li ih kupujete sa poda ili ofingera… > > A svom podu verujem, ali tudjem sa fotografije ne. Nisam vidovita… > Vec je bila tema i kao sto smo i tamo rekle kako decu pustate da puze po podu, lizu patos, to je u redu, generalno vise volim da sedim na patosu no na krevetu tako da polazim od sebe uvek volim da mi je sve cisto a to sto je vama odbojno pa kao sto rekoh svako polazi od sebe :') :') > Inace po buticima garderoba je nabacana po patosu samo sto idu radnice pa to lepo vrate na ofinger inace svacega se nagledas po buticima xD Apsolutno se slažem sa vama. Radila sam u velikom butiku kao pomocni radnik, bas to, stavljanje zujalica i pakovanje... Kuda sve prodju stvari dok stignu do ofingera...pod je zlatan😃
2024 08 08
Čitam i ne verujem, od komarca nasta slon 🤣 Kad kupujete po buvljacima, najlonu i SH onda nije problem...polovno je polovno opere se, voda i deterdžent pere sve sem umišljene guzice ;)
2024 08 11
> nastygal: > Čitam i ne verujem, od komarca nasta slon 🤣 > Kad kupujete po buvljacima, najlonu i SH onda nije problem...polovno je polovno opere se, voda i deterdžent pere sve sem umišljene guzice ;) 🤣🤣🤣🤣👍
2024 08 12
1 2 3 4