Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Fotografisanje stvari na podu

Ima ovde bar 50 situacija gorih od slikanja na podu..
2024 07 25
> lovesilver: > Ima ovde bar 50 situacija gorih od slikanja na podu.. Naravno. Nečiji podovi su čistiji od nečijeg kreveta. Ne vidim nikakav problem ako je pod čist, samo baš na travi ne volim da slikaju jer može da se isfleka od nekog cveća i slično. Neke stvari tipa farmerki, nekad ni ne mogu da stanu na krevet pa mora na podu, iako ja slikam na vešalicama to, ali mislim da se lepše vidi model kad je na ravnom. Bitno da su stvari oprane. Mada i po tržnim centrima viđamo i bube i miševe i šta sa tim onda. Sve to mora da se opere i prepegla i sve ok.
2024 07 25
> IvanaRed: > Drage clanice, > ne znam da li meni samo smeta odnos prema odeci koja se prodaje. Da li je tesko fotografisati odecu na krevetu, stolu, garnituri… Vec mora da se drzi odeca na parketu, plocicama, betonu ispred kuce… > U mom slucaju koliko god da mi se dopadne ta stvar necu je kupiti. > Naravno da se odeca opere kada je kupimo, ali da li i svoju odecu drze na podu, a ne u ormanu. > Ne zelim da proziv nikoga, ali meni je ovo neprihvatljivo. > Pozdrav svima🌸 Isto, jednostavno mi je odbojno. Iz ove privatne prepiske se ne bih složila sa delom da ovaj sajt nije za Vas, jer se prodaju polovne stvari, pa se i slikaju svuda itd. Spomenuto je i da se bacaju stvari u buticima po podovima. Na stranu što je to do kupaca koji se tako ophode prema stvarima i nedostatka osnovne kulture, jednostavno ružno videti. Ne bih stvar sa poda uzela u razmatranje, znam da su kasnije podignute i prodate svakako, ali ipak ne. Isto i na sajtu izbegavam. Svoj pod držim čistim, rado i sedim na njemu, ali ne slikam stvari tu. Mislim da se ne treba niko ljutiti, ni osetiti prozvanim, devojka je iznela svoj stav kao kupca. Može biti korisno prodavcima, koji možda na to ne obraćaju pažnju, a voljni su da promene - ako vide da bi poboljšalo prodaju.
2024 07 25
> DoliBlack: > > lovesilver: > > Ima ovde bar 50 situacija gorih od slikanja na podu.. > Naravno. Nečiji podovi su čistiji od nečijeg kreveta. Ne vidim nikakav problem ako je pod čist, samo baš na travi ne volim da slikaju jer može da se isfleka od nekog cveća i slično. Neke stvari tipa farmerki, nekad ni ne mogu da stanu na krevet pa mora na podu, iako ja slikam na vešalicama to, ali mislim da se lepše vidi model kad je na ravnom. Bitno da su stvari oprane. Mada i po tržnim centrima viđamo i bube i miševe i šta sa tim onda. Sve to mora da se opere i prepegla i sve ok. Apsolutno se slažem sa tobom. Ih sto volim onu poslovicu voda cisti sve osim obraza 🥰 Svakako ima raznih, nekom smeta nekom ne. Imala sam situacije da kupim nesto sa neta a oseca se vlaga, dlake od kose na stvarima pri tom nije bilo na podu nego na ofingeru, a imala sam situacije gde sam kupovala od zena koje su slikale sa poda, tepiha i odecu poslale ooranu ispeglanu cela kesa mirise jos mi i napisu da su oprale i ispeglale za takve clanice rispekt. Licno nemam nista protiv poda imam protiv ako se odredjene stvari za prodaju drze po podrumima vlaznim mestima gde povuku smrad i vlagu 😑
2024 07 25
Cepidlače sa tim slikanjem. Naravno da je bitnije gde se roba drži i da stigne čista i uredna.
2024 07 25
> pufnastapufnica: A i ovo što se pitate "držimo li stvari na podu ili u ormanima", te 3 sekunde za koliko se spusti na pod dok se uslika isto je kao kad npr nosite stvar sa sušilice do ormana pa Vam slučajno ispadne, ne verujem da je iste sekunde bacite zato što je par sekundi dotakla parket/laminat... Moram da se osvrnem na ovo. Ispadnu mi nekad stvari kad ih vadim iz masine ili nosim da okacim ili skidam, pa to stavim da se opet pere ili da se prvo osusi (ako je mokro palo) pa na pranje.
2024 07 25
Sto se tice poda, ne volim ni ja sa poda, mada ima zaista ljudi koji vode racuna. Ipak, izbegavam takve kupovine. U radnjama stvari cesto zavrse na podu jer to kupci raznose, prebiraju, razbacaju. U kabinama isto vuku po podu. Dosta garderobe se tako isprlja. Plus kandze i sminka.
2024 07 25
Svako neka kaze kako zeli o izrazi svoje misljenje zato i postoji tema, samo moram jednostavno da napomenem kroz jedan butik prodje masa ljudi obuvena koja gazi po ulicama gde su slepljene zvake, gde ljudi pljuju gaze po otpatcima hrane i udju u butik pronbaju neke stvari ta stvar naravno ostane ili zgazena u kabini bacenena dakle primer prljavog butika iako svima deluje da je prelep a recimo kucni pod ko stvarno vodi racuna o higijeni koliko je cistiji nego butik dakle ako se zamislimo i stvarno pomislimo ko sve prodje kroz butik onda jbg sta reci. Lepo je videti da prodavvci stave na prostirku ili na ofinger to je okej. Ja nekad pored dvoje dece nemam vremena da stavim cebence na kom slikam pa stavim na parket kada je dobro svetlo. I jos jedna stvar kod ovog sajta sto me izasno nervira i to max izbegavam takve prodavce jeste fotosopiranje slika, zamaglivanje samo predmet da se vidi u sto boljem nerealnom svetlu. Mislim da to nije ok i mene najvise to odbija kao kupca, dok stvari na podu gde mogu videti sve detalje predmeta mi je sasvim ok
2024 07 25
Iskrena da budem, ja obicno polazim od sebe i znam da su mi stvari koje prodajem ciste, a da bi takve ostale i taj deo parketa gde ih slikam, uvek prebrisem i to vlaznim maramicama. Ali da li su svi kao ja, upitno je. A drzim ih u garderoberu na polici. Al slikanje na tepihu i posteljini mi jeste malo hmmm...ne dopada mi se, samo to cu reci. Al opet, kao i sve, kupili u butiku ili ovde, valjda cemo oprati pre nego sto nesto obucemo. 🤗
2024 07 25
> Zorana333: > Svako neka kaze kako zeli o izrazi svoje misljenje zato i postoji tema, samo moram jednostavno da napomenem kroz jedan butik prodje masa ljudi obuvena koja gazi po ulicama gde su slepljene zvake, gde ljudi pljuju gaze po otpatcima hrane i udju u butik pronbaju neke stvari ta stvar naravno ostane ili zgazena u kabini bacenena dakle primer prljavog butika iako svima deluje da je prelep a recimo kucni pod ko stvarno vodi racuna o higijeni koliko je cistiji nego butik dakle ako se zamislimo i stvarno pomislimo ko sve prodje kroz butik onda jbg sta reci. Lepo je videti da prodavvci stave na prostirku ili na ofinger to je okej. Ja nekad pored dvoje dece nemam vremena da stavim cebence na kom slikam pa stavim na parket kada je dobro svetlo. I jos jedna stvar kod ovog sajta sto me izasno nervira i to max izbegavam takve prodavce jeste fotosopiranje slika, zamaglivanje samo predmet da se vidi u sto boljem nerealnom svetlu. Mislim da to nije ok i mene najvise to odbija kao kupca, dok stvari na podu gde mogu videti sve detalje predmeta mi je sasvim ok A šta mislite gde je bilo, pre nego je došlo do žene i njene prodaje i čistog poda - u butiku na probavanju. Trebalo bi da smo, kao učesnici na forumu, otvoreni da čujemo tuđe mišljenje i možda i usvojimo i primenimo kod nas - ako ima prostora. Ovo Vaše izneto o tome šta Vas odbija je takođe korisno, možda neki prodavci uzmu u obzir i promene to. Svakako konstruktivna kritika.
2024 07 25
Takodje imam otpor prema tako predstavljenom garderobom. Koliko god da se pod odrzava cistim, za mene je pod. Nije stvar u strahu od nehigijene (hajde oprace se ako je bilo prljavstine), vec jednostavno osecaj nelagode.
2024 07 25
Ljudima nikad ali nikad neces ugoditi tako da ako ti se nesto ne svidja zaobidji brate i to je to, ovde je bilo i clanica koje ne vole slikanje na lutki odbojno im je odbojno im je na podu odbojno im je da slikas na sebi izvinite princeze gde bi vam odgovaralo slikanje da se prilagodimo vama 😅😅😅 Salim se naravno, svako ima pravo na svoje misljenje i nek svako slika gde zeli kako zeli a kupac se uvek nadje za sve kome se ne svidja cao zdravo. Svakako sve je manje prodaje na ovom sajtu a iskreno sve manje ovde i kupujem jer je sajt postao leglo prevaranata e to mi je veci problem nego slikanje gde god.
2024 07 25
> bloodytears: > Ljudima nikad ali nikad neces ugoditi tako da ako ti se nesto ne svidja zaobidji brate i to je to, ovde je bilo i clanica koje ne vole slikanje na lutki odbojno im je odbojno im je na podu odbojno im je da slikas na sebi izvinite princeze gde bi vam odgovaralo slikanje da se prilagodimo vama 😅😅😅 Salim se naravno, svako ima pravo na svoje misljenje i nek svako slika gde zeli kako zeli a kupac se uvek nadje za sve kome se ne svidja cao zdravo. Svakako sve je manje prodaje na ovom sajtu a iskreno sve manje ovde i kupujem jer je sajt postao leglo prevaranata e to mi je veci problem nego slikanje gde god. E svaka ti na mestu, citala sam tu temu lutke i na zivim modelima joj bre pa realno negde moramo nesto kupiti dal pod, sa lutke, butika polovno novo itd necemo ici goli 🤣 a svima nesto smeta meni vala nista osim fotosopa odece ostalo ma nek je i na plafonu. Potopis u sodi operes dobro sa programom pretpranja ispeglas i isprskas asepsolom to radim i kada kupim u butiku aj vise preterasmo ga. Fetisanci i prevaranti preplavili sajt upravo tako nazalost 😑
2024 07 25
> bloodytears: > Ljudima nikad ali nikad neces ugoditi tako da ako ti se nesto ne svidja zaobidji brate i to je to 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Upravo tako. 100 ljudi - 100 ćudi. Svakoj od nas nešto smeta a nešto volimo, svako ima svoje 'bubice', ono što je meni normalno drugome je možda nezamislivo i obrnuto. Kupujmo ono što nam je lepo i uživajmo 😂 A ostalo samo zaobići, jer mislim da kritika retko ima koristi na ovom sajtu, najčešće one najkritikovanije članice ni ne zalaze na forum pa žali bože sugestija🤪
2024 07 25
Džabe kupujete stvari koje nisu slikane na podu, kad su na podu nekad sigurno bile. Mozda ih je nosila osoba sa kožnim oboljenjem, nove pantalone mozda samo probala osoba koja ima ozbiljnu infekciju. Mozda Vam neće ništa biti ako ste probali posle te osobe, jer Vam je dobar imunitet. A, bilo je već ovakvih tema, naravno. Moja najmladja beba nije bila genije i glodala je cizmu čim stigne puzeci iz sobe u hodnik. Nije nas bilo uvek u kući više, na smenu da je nadgledamo u svakom trenutku, ako ja moram da je ostavim na minut ili tri. Dam joj samo bebi propolis i čekam hoce li biti proliva ako je pojela nešto *ukusno* sa djona. Sto smo savrseniji, genijalniji, supermoćniji, uredniji.. to sve više psihičkih i fizičkih oboljenja.
2024 07 25