> Oleloleeee:
> Evo i ja bas ovih dana hocu nesto da porucim, pa sam gledala.. Ne postoji, samo placanje karticama.
Sto se tice velicina, da li je navedena velicina odgovarajuca ili je za broj veca ili manja?
Gledam neke pidzame da narucim M velicinu, a u dilemi sam da mi ne budu male?
> Oleloleeee:
> Evo i ja bas ovih dana hocu nesto da porucim, pa sam gledala.. Ne postoji, samo placanje karticama.
Sto se tice velicina, da li je navedena velicina odgovarajuca ili je za broj veca ili manja?
Gledam neke pidzame da narucim M velicinu, a u dilemi sam da mi ne budu male?