Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

MANUAL Co Prevaranti!!!

Pre neki dan porucim na njihovom sajtu muski kais, meni juce stigne potpuno drugi model. Porucila sam kais sirine 3,9cm , duzina 110-120, najvise sam se zbog toga odlicila za njih jer suprug nosi samo tako sire kaiseve. Oni mi ljudi poslali sirina 3,6, duzina 130, manje vise duzina moze da se skrati, i gajka na kaisu nije ista, znaci potpuno drugi model i velicina. Reklamiram danas da bi oni mene ubedjivali da je to taj kais koji sam porucila, ja kazem ok hocu da vratim posto ste mi poslali pogresan, i da mi posaljete kais debljine 3,9, duzine 120, i bez ikakvih plocica na gajki, a oni meni kazu vi mozete da vratite ali dobicete isti kais nazad! Ja sam jos u cudu! Prvi put sam sad porucivala od njih, ali kako sam citala o njima mislila sam da su profesionalni i ozbiljna firma! Jos jednom sam ih zamolila da vratim i da mi posalju taj sto zelim, vise nisu odgovarali, a na telefon se nisu javljali! Kakva bruka i sramota za 3712dinara! Izgleda imaju samo taj model na lageru i svima salju taj isti, pa kod nekoga prodje. Strasno, kakvo razocarenje ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3cdc4087ec89f443a2b59a8baf73c9ef.jpg) Ovaj sam porucila, a stiglo mi je ovo: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a4a008bb105bb1822afbd119b8e249e7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7f15beeab4901e04b1fe8cf44e91769e.jpg)
2024 08 14
Ali trebalo bi da imate potvrdu porudzbine poslatu na mejl, tako mozete da im jednostavno dokazete da niste taj porucili, ako stvarno niste slucajno pogresan model porucili... Odgovor je svakako neprofesionalan...
2024 08 14
> Chillnakit: > Ali trebalo bi da imate potvrdu porudzbine poslatu na mejl, tako mozete da im jednostavno dokazete da niste taj porucili, ako stvarno niste slucajno pogresan model porucili... Odgovor je svakako neprofesionalan... Slala sam i potvrdu, i sifru artikla, sve, i ovaj odgovor sam dobila. Vratite ali mi cemo vam poslati isti. Nisam pogresila, taj je kais, a i da jesam, trebalo bi da zamene, a ne tako neprofesionalno da rade, ali sam skapirala da mozda trenutno imaju visak ovih pa onda tako salju. I na kraju ne odgovaraju vise nigde, i ne javljaju se na tel.🙄
2024 08 14
Inspekcija,zastita potrosaca... sta god. Isterajte svoje! Bezobrazluk i bruka za tako ozbiljnu firmu.
2024 08 15
> lovesilver: > Inspekcija,zastita potrosaca... sta god. Isterajte svoje! Bezobrazluk i bruka za tako ozbiljnu firmu. I ja mislila do pre neki dan da je ozbiljna. Bas sramota.
2024 08 15
Imate na Fejsbuku Efektiva zastita potrosaca, obicno cim im oni posalju mejl ekspresno postanu profesionalni pa mozete i ovom udruženju da se obratite...
2024 08 15
> Chillnakit: > Imate na Fejsbuku Efektiva zastita potrosaca, obicno cim im oni posalju mejl ekspresno postanu profesionalni pa mozete i ovom udruženju da se obratite... Hvala vam puno, nisam znala za to, probacu💐
2024 08 15
Nakon sto sam im svuda napisala negativnu recenziju, javili su se posle dva dana da mi zamene kais, ali opet nemaju tu sirinu koju sam ja porucila ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7dbfc736f3f48ce389402ce399f66de8.jpg)
2024 08 16
Koliko sam upucena, prilikom kupovine online imate pravo odustanka od ugovora (povrat robe i oni Vama vracaju novac) u roku od 14 dana od prijema robe. Niste cak ni u obavezi da navedete razlog povrata. Jednostavno im vratite kais i neka Vam vrate novac, nema poente da se ubedjujete sa njima dalje.
2024 08 16
Ako ne zele da vrate novac ili zamene kais, zapretite im inspekcijom, Efektivom i advokatom. Kao sto je clanica Her_fashion napisala, nema potrebe da se ubedjujete s njima, ako ne zele da postupe kako su u obavezi predlazem da se obratite gore navedenim. Advokat im moze poslati opomenu, a onda ce morati i da postupe i da Vam nadoknade te troskove advokata.
2024 08 25