Pre neki dan porucim na njihovom sajtu muski kais, meni juce stigne potpuno drugi model. Porucila sam kais sirine 3,9cm , duzina 110-120, najvise sam se zbog toga odlicila za njih jer suprug nosi samo tako sire kaiseve. Oni mi ljudi poslali sirina 3,6, duzina 130, manje vise duzina moze da se skrati, i gajka na kaisu nije ista, znaci potpuno drugi model i velicina. Reklamiram danas da bi oni mene ubedjivali da je to taj kais koji sam porucila, ja kazem ok hocu da vratim posto ste mi poslali pogresan, i da mi posaljete kais debljine 3,9, duzine 120, i bez ikakvih plocica na gajki, a oni meni kazu vi mozete da vratite ali dobicete isti kais nazad! Ja sam jos u cudu! Prvi put sam sad porucivala od njih, ali kako sam citala o njima mislila sam da su profesionalni i ozbiljna firma! Jos jednom sam ih zamolila da vratim i da mi posalju taj sto zelim, vise nisu odgovarali, a na telefon se nisu javljali! Kakva bruka i sramota za 3712dinara! Izgleda imaju samo taj model na lageru i svima salju taj isti, pa kod nekoga prodje. Strasno, kakvo razocarenje

Ovaj sam porucila, a stiglo mi je ovo:
 
Pre neki dan porucim na njihovom sajtu muski kais, meni juce stigne potpuno drugi model. Porucila sam kais sirine 3,9cm , duzina 110-120, najvise sam se zbog toga odlicila za njih jer suprug nosi samo tako sire kaiseve. Oni mi ljudi poslali sirina 3,6, duzina 130, manje vise duzina moze da se skrati, i gajka na kaisu nije ista, znaci potpuno drugi model i velicina. Reklamiram danas da bi oni mene ubedjivali da je to taj kais koji sam porucila, ja kazem ok hocu da vratim posto ste mi poslali pogresan, i da mi posaljete kais debljine 3,9, duzine 120, i bez ikakvih plocica na gajki, a oni meni kazu vi mozete da vratite ali dobicete isti kais nazad! Ja sam jos u cudu! Prvi put sam sad porucivala od njih, ali kako sam citala o njima mislila sam da su profesionalni i ozbiljna firma! Jos jednom sam ih zamolila da vratim i da mi posalju taj sto zelim, vise nisu odgovarali, a na telefon se nisu javljali! Kakva bruka i sramota za 3712dinara! Izgleda imaju samo taj model na lageru i svima salju taj isti, pa kod nekoga prodje. Strasno, kakvo razocarenje

Ovaj sam porucila, a stiglo mi je ovo:
 