Ja sam veliki ljubitelj h&m,ali ovde pretrazujem samo njihove haljine i suknje,ostalo kupujem u njihovim radnjama. Onda zara sandale iato cesto,tek po neki put i zara haljine jer mi se svidi tek jedna u 1000,ali cesto zarinu odecu za devojcice. Jer cak i u zari kupujem samo isto to-sebi sandale i devojcicama krpice,ostalo mi se ne svidja.
Zbog zatvaranja c&a,cesto sam pretrazivala farmerke za žmua,ali to vise ne radim,sad mu ih mogu uzeti na ananasu. Cesto pretrazujem srebrne torbe i obucu,zvonarice,stvari od jute.. tj. stvari koje mi uvek trebaju.
Vec dugo bezuspesno trazim jedne sinsay naocare,onda jedne srebrne sandale,hallhuber kaput,teksas jaknu sa puf rukavima.. imam tu neku listu od par stvari koju bukvalno uvek pretrazim.
I kod mene nema sezone! Kupim ja cizme i kaput u junu a i kupaci u novembru. Jer ako je novo ili u super stanju a po povoljnoj ceni? Daj odma,*ebes kalendar!
Ja sam veliki ljubitelj h&m,ali ovde pretrazujem samo njihove haljine i suknje,ostalo kupujem u njihovim radnjama. Onda zara sandale iato cesto,tek po neki put i zara haljine jer mi se svidi tek jedna u 1000,ali cesto zarinu odecu za devojcice. Jer cak i u zari kupujem samo isto to-sebi sandale i devojcicama krpice,ostalo mi se ne svidja.
Zbog zatvaranja c&a,cesto sam pretrazivala farmerke za žmua,ali to vise ne radim,sad mu ih mogu uzeti na ananasu. Cesto pretrazujem srebrne torbe i obucu,zvonarice,stvari od jute.. tj. stvari koje mi uvek trebaju.
Vec dugo bezuspesno trazim jedne sinsay naocare,onda jedne srebrne sandale,hallhuber kaput,teksas jaknu sa puf rukavima.. imam tu neku listu od par stvari koju bukvalno uvek pretrazim.
I kod mene nema sezone! Kupim ja cizme i kaput u junu a i kupaci u novembru. Jer ako je novo ili u super stanju a po povoljnoj ceni? Daj odma,*ebes kalendar!