Ja sam sigurna da ne postoji banka koja naplacuje procenat za ove stvari. Neke banke naplacuju tipa 1% za online transakcije u drugoj valuti, eur, usd.. za recimo placanje na aliexpressu.
U kojoj god banci otvorite devizni racun i platite u drzavi domacom valutom, nema procenta. Takodje i za slanje novca fizickim licima, odavno niko ne uzima procenat na to. Besplatno je u rajfajzenu, mobi banci, intesi, unikredit banci.. tamo imam racune.
Ja sam sigurna da ne postoji banka koja naplacuje procenat za ove stvari. Neke banke naplacuju tipa 1% za online transakcije u drugoj valuti, eur, usd.. za recimo placanje na aliexpressu.
U kojoj god banci otvorite devizni racun i platite u drzavi domacom valutom, nema procenta. Takodje i za slanje novca fizickim licima, odavno niko ne uzima procenat na to. Besplatno je u rajfajzenu, mobi banci, intesi, unikredit banci.. tamo imam racune.