> Anja0404:
> Da, mislim da ako pise do prvog oktobra, da je ukljucen i taj dan…
> > DesertRose666:
> > Zdravo svima, Ostavljena mi je pošiljka u pošti jer nisam bila na adresi. U sms-u piše da je mogu preuzeti do prvog oktobra, da li to podrazumeva da je mogu uzeti i prvog oktobra? Hvala svima
Hvala 🤗
> Anja0404:
> Da, mislim da ako pise do prvog oktobra, da je ukljucen i taj dan…
> > DesertRose666:
> > Zdravo svima, Ostavljena mi je pošiljka u pošti jer nisam bila na adresi. U sms-u piše da je mogu preuzeti do prvog oktobra, da li to podrazumeva da je mogu uzeti i prvog oktobra? Hvala svima
Hvala 🤗