Nove kožne ravne papuče letos za 600 dinara iz prošlogodišnje ponude (tada nisam našla na snizenju u radnji svoju velicinu). Pre toga srebrne velike alke, pola godine ranije, znaci na zimu. Pre toga verovatno parfem. Ovde slabo kupujem, ali zato na Limundu šta sve nisam- od nakita, parfema, obuce, torbi… Garderobu najviše u sh radnjama i tu mislim da preterujem. Za garderobu volim da vidim uživo kakva je, ovde mi je cesto glupo da postavljam pitanja oko rastezanja, materijala, dužine… Haljina je poželjno da bude dugačka i široka, ali da me ne proguta, materijal kvalitetan.. pantalone moraju da budu duge ako su široke, ali ja sam niska, pa mi treba tacna dužina nogavice, a ako su uske, moraju da budu iznad članka i da mi u tom donjem delu budu uz nogu, a gore da me ne stežu..tako da je bolje da ne kupujem garderobu na sajtovima 😅 Bas se premišljam oko jedne haljine na sajtu, po merama je bas mala, tj uska u gornjem delu, ali kako clanica tvrdi da je za xs/s, mozda je i uzmem, cena je niska, pa makar da je gledam 😅
Nove kožne ravne papuče letos za 600 dinara iz prošlogodišnje ponude (tada nisam našla na snizenju u radnji svoju velicinu). Pre toga srebrne velike alke, pola godine ranije, znaci na zimu. Pre toga verovatno parfem. Ovde slabo kupujem, ali zato na Limundu šta sve nisam- od nakita, parfema, obuce, torbi… Garderobu najviše u sh radnjama i tu mislim da preterujem. Za garderobu volim da vidim uživo kakva je, ovde mi je cesto glupo da postavljam pitanja oko rastezanja, materijala, dužine… Haljina je poželjno da bude dugačka i široka, ali da me ne proguta, materijal kvalitetan.. pantalone moraju da budu duge ako su široke, ali ja sam niska, pa mi treba tacna dužina nogavice, a ako su uske, moraju da budu iznad članka i da mi u tom donjem delu budu uz nogu, a gore da me ne stežu..tako da je bolje da ne kupujem garderobu na sajtovima 😅 Bas se premišljam oko jedne haljine na sajtu, po merama je bas mala, tj uska u gornjem delu, ali kako clanica tvrdi da je za xs/s, mozda je i uzmem, cena je niska, pa makar da je gledam 😅