Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Prevara-da li je moguce

Prevarila me jedna osoba,uplatila sam na racun a ona nije poslala odecu. Da li moze na neki nacin da se sazna ko je u pitanju i ako je verovatno lazno ime uz br tekuceg racuna?
pre 3 sata
Koji profil je u pitanju? Da nije novi profil sa primamljivom jeftinom robom?
pre 3 sata
> Esprit21: > Koji profil je u pitanju? Da nije novi profil sa primamljivom jeftinom robom? Moja mama je narucila od jedne osobe ali ja ne znam koji je taj profil nego mi je sad pricala za to,i pitala da li moze nekako da se sazna ko je
pre 3 sata
> Viki23: > > Esprit21: > > Koji profil je u pitanju? Da nije novi profil sa primamljivom jeftinom robom? > Moja mama je narucila od jedne osobe ali ja ne znam koji je taj profil nego mi je sad pricala za to,i pitala da li moze nekako da se sazna ko je Pa imate poruke kako ste sa tom osobom komunicirali morali ste porukama da komunicirate preko sajta niste mogli drugacije..udjite u poruke i dajte link ko je u pitanju..Prosto
pre 2 sata
> Viki23: > > Esprit21: > > Koji profil je u pitanju? Da nije novi profil sa primamljivom jeftinom robom? > Moja mama je narucila od jedne osobe ali ja ne znam koji je taj profil nego mi je sad pricala za to,i pitala da li moze nekako da se sazna ko je Da, kao sto kaze clanica morate imati pisani trag komunikacije. Kako i gde je vasa mama kontaktirala tu osobu? Pogledajte pa postavite link. Da li se prevara desila na ovom sajtu ili na nekom drugom?
pre 2 sata
Drugi sajt je u pitanju
pre 2 sata
> Viki23: > Drugi sajt je u pitanju Ako je ozbiljan sajt u pitanju kontaktirajte administratore za pomoc. Limundo, Kupujem prodajem?
pre 2 sata
Nazalost je fb u pitanju
pre 2 sata
> Viki23: > Nazalost je fb u pitanju Koliko je proslo od kupovine? Mozda jos nije poslala, neki prodavci su spori ili nisu azurni pa i ne jave. Kakav je dogovor bio i iznos? Ako je ipak proslo dosta od kupovine i sigurni ste da je prevara mozete prijaviti u policiji pa ako je neki ozbiljan iznos policija ce zvanicnim kanalima da kontaktira FB i da dobije podatke o korisniku tj. prevarantu. Lako se locira cak i kad se sve izbrise, ostaju logovi i drugi tragovi. Dosta iskusniji vam cak mogu pronaci sve o toj osobi i bez policije, cak i gde se loguje, koje sajtove posecuje koji su joj profili.
pre 13 minuta