Ja sam bas puno puta dobila popust! Po neki put pitam sama,ljubazno naravno,pogotovo ako bih uzela vise stvarcica i kad mi se nesto bas mnogo svidi a nisam pri parama. Takodje,ako mislim da je za predmet normalna cena,ili bas niska,onda i ne pitam! Ako ne moze popust,ljubazno se zahvalim,bez da se taj neko ne oseti neprijatno sto mi nije dao popust.
Za sve ove godine na sajtu,samo jedna clanica je odreagovala uzasno i bezobrazno,i to cu dugo pamtiti.
Ja sam ovde ranije prodavala,i bezmalo svaki put sam dala popust,i posebno sam volela da ubacim pokloncic. A secam se da sam prodavala nov predmet sa etiketom za 3000, koji u radnji kosta 4000,plus radnja nema u Srbiji,i devojka opusteno pita jel moze za 1000. Ok.
Ja sam bas puno puta dobila popust! Po neki put pitam sama,ljubazno naravno,pogotovo ako bih uzela vise stvarcica i kad mi se nesto bas mnogo svidi a nisam pri parama. Takodje,ako mislim da je za predmet normalna cena,ili bas niska,onda i ne pitam! Ako ne moze popust,ljubazno se zahvalim,bez da se taj neko ne oseti neprijatno sto mi nije dao popust.
Za sve ove godine na sajtu,samo jedna clanica je odreagovala uzasno i bezobrazno,i to cu dugo pamtiti.
Ja sam ovde ranije prodavala,i bezmalo svaki put sam dala popust,i posebno sam volela da ubacim pokloncic. A secam se da sam prodavala nov predmet sa etiketom za 3000, koji u radnji kosta 4000,plus radnja nema u Srbiji,i devojka opusteno pita jel moze za 1000. Ok.