Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Obavestenje pre "kazne" da ili ne?

Sta mislite, da li bi imalo smisla, a ja mislim da bi, da pre neke sankcije i kazne dobijemo neki vid obrazlozenja zasto je tako. Kao npr. sto admini ostave neutralan utisak nekima za krsenje pravila..mislim da je to vrlo jednostavno. Jer ako napravimo gresku i dobijemo kaznu a ne znamo koju smo gresku napravili, kako da je ispravimo tj da je ne ponovimo sledeci put? Meni je masa oglasna obrisana iako se trudim da ostanem informisana o svim izmenama pravila i ne mogu da povezem zasto mi je sada obrisano toliko artikala.. Sta mislite, da li bi bilo fer i dobro za sajt da dobijemo neko obrazlozenje o tome koju smo gresku napravile?
2025 01 23
> FashionCode: > Sta mislite, da li bi imalo smisla, a ja mislim da bi, da pre neke sankcije i kazne dobijemo neki vid obrazlozenja zasto je tako. Kao npr. sto admini ostave neutralan utisak nekima za krsenje pravila..mislim da je to vrlo jednostavno. Jer ako napravimo gresku i dobijemo kaznu a ne znamo koju smo gresku napravili, kako da je ispravimo tj da je ne ponovimo sledeci put? > Meni je masa oglasna obrisana iako se trudim da ostanem informisana o svim izmenama pravila i ne mogu da povezem zasto mi je sada obrisano toliko artikala.. > Sta mislite, da li bi bilo fer i dobro za sajt da dobijemo neko obrazlozenje o tome koju smo gresku napravile? Naravno da jeste, kao i da ne sankcionišu selektivno. Negde sam već pisala o tome koliko su neka pravila apsurdna i da ih je nemoguće sprovoditi. Za početak da se pravila svedu na minimum, jer i ovako je sajt pun fotki sa interneta, fejk stvari itd. pa da se taj minimum poštuje i kontroliše. Ovako je nekome dozvoljeno sve, a drugima ništa. Uglavnom sam strogo protiv komercijalne prodaje, koja je ubila sve na ovom sajtu. Btw. skoro mi su mi u pretrazi izašli kreveti na sprat. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2025 01 23