> AnaDjxx:
> Ja sam zbog te promene i odustala od KP. Nemam nesto puno stvari, ali to ogranicavanje mi je jako glupo, sajt mi gubi poentu totalno. Ja ne znam da li se oni takmice ko ce vise da pokvari sajt ili sta? :') Zbog svih tih silnih promena jako puno clanica je napustilo ovaj sajt, ne znam kako im nije jasno da dobre stvari ne treba menjati, zasto ne prelistaju forum gde smo pisale sta bismo volele da se promeni i unapredi...
> Apropo prodavaca sa 50 strana, mene zanima gde uopste drze tu odecu? ,:) Kako ih ne mrzi da postave 200 oglasa?
I ja polako odustajem od KP, prosli mesec nista nisam prodala, velika im postarina(ocigledno da neki kupci misle da prodavci sami odredjuju cenu postarine) jedan oglas sam obnovila i samo sam u minusu. Naravno da one koji imaju puno robe ne mrzi da kace, jer od toga zive i usluzni su 24h. Eto ovde ne moraju nista da plate, a mogu da imaju butik novih stvari ili second hand prodavnicu. Ovde je samo formalno zabranjena prodaja na veliko. Bila sam na hr. mojim krpicama i tamo najbolji korisnici nisu oni koji prodaju na veliko, a i malo sam pogledala neke meni zanimljive stvari i mogu reci da je tamo nesto i jeftinije nego ovde.
> AnaDjxx:
> Ja sam zbog te promene i odustala od KP. Nemam nesto puno stvari, ali to ogranicavanje mi je jako glupo, sajt mi gubi poentu totalno. Ja ne znam da li se oni takmice ko ce vise da pokvari sajt ili sta? :') Zbog svih tih silnih promena jako puno clanica je napustilo ovaj sajt, ne znam kako im nije jasno da dobre stvari ne treba menjati, zasto ne prelistaju forum gde smo pisale sta bismo volele da se promeni i unapredi...
> Apropo prodavaca sa 50 strana, mene zanima gde uopste drze tu odecu? ,:) Kako ih ne mrzi da postave 200 oglasa?
I ja polako odustajem od KP, prosli mesec nista nisam prodala, velika im postarina(ocigledno da neki kupci misle da prodavci sami odredjuju cenu postarine) jedan oglas sam obnovila i samo sam u minusu. Naravno da one koji imaju puno robe ne mrzi da kace, jer od toga zive i usluzni su 24h. Eto ovde ne moraju nista da plate, a mogu da imaju butik novih stvari ili second hand prodavnicu. Ovde je samo formalno zabranjena prodaja na veliko. Bila sam na hr. mojim krpicama i tamo najbolji korisnici nisu oni koji prodaju na veliko, a i malo sam pogledala neke meni zanimljive stvari i mogu reci da je tamo nesto i jeftinije nego ovde.