Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Mladenci-pitanje

Devojke, zene, imam pitanje jedno, ako je neka od Vas slavila praznik Mladence: Zanima me da li je striktno da taj dan bude posna hrana za ručak? (Izuzev mladenčica, oni moraju biti)
2025 03 11
Zasto mora posno, nisam to cula ranije
2025 03 11
Zato sto Praznik uvek spada u vreme Vaskrsnjeg posta. Obicaj je da se sprema samo posno, zbog "dobrog zdravlja i napretka", ali nije praksa modernog doba, te ugalavnom prave i mrsno i posno.
2025 03 11
Pitajte svestenika,jer ljudi sad prave slave mrsne iako su posne,sto je meni ruzno i nepostovanje...znam par ljudi koji cak i Nikoljdan slave mrsno iako je on uvek postan jer je u postu...mislim da ipak treba posno upravo zbog napredka mladenaca
2025 03 11