> suzana87:
> Posle nedelju dana od ove objave moram da prokomentarisem.... Da li je realno da samo četiri članice su cestitale Vaskrs?? A da je pisalo ZARA ovo ZARA ono..... bilo bi sigurno preko 50 poruka 😪 Žalosno
A znate kako kažu, kako se ponaša prema nekom od koga ništa ne očekuje, ništa mu ne duguje, u momentima dok ga niko ne posmatra , govori dosta o čoveku.
> suzana87:
> Posle nedelju dana od ove objave moram da prokomentarisem.... Da li je realno da samo četiri članice su cestitale Vaskrs?? A da je pisalo ZARA ovo ZARA ono..... bilo bi sigurno preko 50 poruka 😪 Žalosno
A znate kako kažu, kako se ponaša prema nekom od koga ništa ne očekuje, ništa mu ne duguje, u momentima dok ga niko ne posmatra , govori dosta o čoveku.