Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Devojke, molim vas procitajte ovo!!!!

Prijavljujem najgoru clanicu. Naime, prodala sam joj platforme za 800 dinara, obuvene par puta kako sam i napisala u opisu. Ona nije sigurna da joj odgovara broj ali je ipak, kako je i sama rekla"resila da rizikuje da ih kupi", niko je nije terao. Mogla je licno da ih vidi i proba i vidi da li joj odgovara broj, posto smo obe iz Beograda, ali nije htela, htela je da joj posaljem, to sam i uradila. Kada je videla da joj broj ne odgovara, pocela je da mi salje poruke kako bi htela da joj vratim pare + pare koje je dala na postarinu i kao razlog pocela je da navodi da sam ja rekla da nisu ostecene a da su probusene, ali bas probusene napred sto APSOLUTNO nije tacno! Jer da jesu probusene i ostecene ja bih to navela a najverovatnije ih ne bih stavila na prodaju, vec bi isle u djubre. Sada ih je ona stavila na prodaju i tvrdi da nisu probusene, vec malo "oguljene". Devojka nije normalna! Jos mi lepo pise na profilu da reklamacije ne uvazavam i da je opis stvari tacan i da mogu clanice sve da me pitaju! Kakav bezobrazluk. Ovo je najgore iskustvo u kupovini koje sam imala do sada!
2013 09 29
Nisi jedina [:tuzan]
2013 09 29
ti samo treba da ostanes dosledna tome da nema vracanja novca i da se reklamacije ne uvazavaju , sto i jesi ... a ljudi ima svakakvih, za pare ce mnogi da slazu a da ne trepnu
2013 09 29
Ostavi nam njen link da znamo da je se cuvamo
2013 09 29
A ako kaze da su oguljene i ako imaju ostecenja mogla je da slika to i da stavi sada ako ih vec prodaje. A ti nisi kriva sto ona nije htela uzivo da ih vidi. Imala je priliku nema sada razloga da se zali na tebe i da ti daje negativnu.
2013 09 29
Ovde je pocelo da moras da vodis racuna i kome prodajes stvari,jer te optuzuju i daju negativne.I daju sebi za pravo da vredjaju u pp porukama. [:tuzan]
2013 09 29
Najgore je sto sam ja poslala samo jednu poruku da ne mogu da joj uvazim reklamaciju jer nije u pravu, ali stvarno nije u pravu! Da su kostale 2-3 hiljade, da su stvarno bile ostecene, mozda bih i uzela platforme nazad, ali ovo! Ovaj bezobrazluk! Strasnooo... Pa i meni se desavalo da kupim nesto gde mi ne odgovara broj i velicina, ali ne trazim pare nazad, to po meni nije normalno, sama sam kriva ako mi ne odgvara, pa stavim na prodaju. Ovo je strasno. Jos je bila tezak kupac, ne moze licno da uzme, te ne moze PostNetom, vise joj odgovara na racun, za sve sam joj izasla u suset. Posle te jedne moje poruke, ona je slala i slala i pravo da vam kazem, nisam ni mogla sve da citam, sama se sa sobom dopisivala. Na mojim utiscima mozete videti koja je clanica, odmah ce vam biti jasno. [:osmeh]
2013 09 29
Devojke, hvala na podrsci. Nemate pojma koliko sam se iznervirala... [:znojav] I to zbog cega, ali nije u pravu, ne moze tako. Po meni to su osobe sa teskim psihickim stanjem. To stvarno nije u redu. Pa nisam ja brend pa da dajem jos i garanciju. A svoje predmete prodaju, sto rece neka clanica vec "gumene jadranke prodaju za hiljade a od mene traze da im dam skoro pa dzabe", i jos se bune i izmisljaju. Haos. Tacno je da ce za pare mnogi da slazu i da ne trepnu, ali koje su to sitne duse da se time vode?!
2013 09 29
ma pusti budalu [:poljubac] [:poljubac] takve osobe treba ignorisati [:pospan] [:pospan]
2013 09 29
ima ih vise ovde i ja sam skoro imala takav slucaj ...dogovorile smo se za razmenu i kad sam joj ja poslala sandale ona je rekla da je baletanke dala koje je trebala meni da posalje.....ma uzas
2013 10 01