> ZeljkaRaskovic:
> > stefaniii:
> > Meni su deaktivirali 17 predmeta. Razlog nemam pojma, ono sto sigurno znam je da hashtagovi su bili ispravni, nisu bile slike sa interneta, opis predmeta detaljno napisan.
> > Iskreno ni ne zanima me vise, ionako je sajt otisao u tri lepe... Verovatno misle da tako mogu da "nateraju" clanove da uplate mesecnu clanarinu, ali meni ne pada na pamet. Sajt vise ne radi nego sto radi, juce sam bila nesto raspolozena i otvorila temu sa zimskom akcijom, 2 SATA sam se mucila jer naravno sajt je bagovao i stalno je izbacio error (i neki broj).
> > Ja sam se "preselila" na drugom sajtu (V), od ovog se oprastam nakon 10 godina, ali sta je tu je...
> Tako i treba! Može se biti lud donekle i trpeti,ali padati pred nečije noge i kumiti - samo da život od toga zavisi.
> Ja ću još neko vreme držati po tri oglasa,a svakako sam se prebacila na novi sajt.
Koji je novi sajt sa sam na nekim izbacivala medjutim tamo jos gore, sve mi se javljaju neki hrvati i drugi stranci da im saljem preko, verujem da su neke prevare
> ZeljkaRaskovic:
> > stefaniii:
> > Meni su deaktivirali 17 predmeta. Razlog nemam pojma, ono sto sigurno znam je da hashtagovi su bili ispravni, nisu bile slike sa interneta, opis predmeta detaljno napisan.
> > Iskreno ni ne zanima me vise, ionako je sajt otisao u tri lepe... Verovatno misle da tako mogu da "nateraju" clanove da uplate mesecnu clanarinu, ali meni ne pada na pamet. Sajt vise ne radi nego sto radi, juce sam bila nesto raspolozena i otvorila temu sa zimskom akcijom, 2 SATA sam se mucila jer naravno sajt je bagovao i stalno je izbacio error (i neki broj).
> > Ja sam se "preselila" na drugom sajtu (V), od ovog se oprastam nakon 10 godina, ali sta je tu je...
> Tako i treba! Može se biti lud donekle i trpeti,ali padati pred nečije noge i kumiti - samo da život od toga zavisi.
> Ja ću još neko vreme držati po tri oglasa,a svakako sam se prebacila na novi sajt.
Koji je novi sajt sa sam na nekim izbacivala medjutim tamo jos gore, sve mi se javljaju neki hrvati i drugi stranci da im saljem preko, verujem da su neke prevare