Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pantalone za visoke devojke?

Drage clanice, da li mozete da preporucite mesto za kupovinu farmerica za visoke devojke, ja sam 178cm, ali bih volela da mi pokrivaju skocni zglob, tj. da su skroz duge🥹
2025 12 14
Hugocollection na instagramu, kacili su pantalone kao i komplete i trenerke ukupne duzine 120cm. Ne znam da li si probala isto stradivarius tall verzija modeli? Ja sam tamo par komada uzela u tall varijanti, ukupna duzina je oko 112cm
2025 12 15
Levi's i Lindex
2025 12 15
Cao! Iste smo visine i ako nosis XS imam neke farmerke koje su mi taman duzine, ali mi ne odgovaraju zbog kukova pa ih prodajem :D U glavnom sam kupovala na Asosu W25 L34, ali sam upecala neke nasumicne modele u Zari koji su ispali taman duzine. Ali obicno trazim farmerke i pantalone gde na sajtovima ima naznaceno L34
2025 12 15
Hvala mnogo na savetima, divne ste❤️❤️
2025 12 15
> UltraStore: > Cao! > Iste smo visine i ako nosis XS imam neke farmerke koje su mi taman duzine, ali mi ne odgovaraju zbog kukova pa ih prodajem :D > U glavnom sam kupovala na Asosu W25 L34, ali sam upecala neke nasumicne modele u Zari koji su ispali taman duzine. Ali obicno trazim farmerke i pantalone gde na sajtovima ima naznaceno L34 Nazalost to mi je malo, ja sam s ili m u zavisnosti od modela, ali hvala🫶🏻
2025 12 15
178 i nije tako strasno... Ja sam 183 🤭🤭🤭
2025 12 16
To me podseti na one niske devojke koje se žale po instagramu na duge nogavice i rukave, kao da to ne može da se skrati, a nama iznad 175cm sve za 10cm kraće. Brendovi uopšte nemaju obzira. Prosečna devojka nije 150cm, trebaju nam proklete nogavice :(
2025 12 17
Ja sam kupovala u stradivarius bas su mi do pete
2025 12 19
Proverite Springfield, ne znam ovde kod nas u Srbiji, ali u Portugalu je koleginica u njihovoj radnji nakupovala jer ima tih problema, jos su jeftinije nego ovde
2025 12 19
Imas na sajtu janinatall. rs, a imaju i profil na Insta, pa pogledaj😊
2025 12 27
Kod mene imas ove, koje su duze nego standarnde https://mojekrpice.rs/items/zene/12256609/gas-farmerke
2026 01 02
U Stradivariusu često budu modeli u različitim dužinama, pa možete da birate da između regularnog, visokog ili niskog kroja 🍀
2026 01 04
> bilja030: > 178 i nije tako strasno... > Ja sam 183 🤭🤭🤭 I jaaaaaaaaa :)
2026 01 16
> Emma2222: > Drage clanice, da li mozete da preporucite mesto za kupovinu farmerica za visoke devojke, ja sam 178cm, ali bih volela da mi pokrivaju skocni zglob, tj. da su skroz duge🥹 Stradivarius
2026 05 07
1 2