> UltraStore:
> Cao!
> Iste smo visine i ako nosis XS imam neke farmerke koje su mi taman duzine, ali mi ne odgovaraju zbog kukova pa ih prodajem :D
> U glavnom sam kupovala na Asosu W25 L34, ali sam upecala neke nasumicne modele u Zari koji su ispali taman duzine. Ali obicno trazim farmerke i pantalone gde na sajtovima ima naznaceno L34
Nazalost to mi je malo, ja sam s ili m u zavisnosti od modela, ali hvala🫶🏻
> UltraStore:
> Cao!
> Iste smo visine i ako nosis XS imam neke farmerke koje su mi taman duzine, ali mi ne odgovaraju zbog kukova pa ih prodajem :D
> U glavnom sam kupovala na Asosu W25 L34, ali sam upecala neke nasumicne modele u Zari koji su ispali taman duzine. Ali obicno trazim farmerke i pantalone gde na sajtovima ima naznaceno L34
Nazalost to mi je malo, ja sam s ili m u zavisnosti od modela, ali hvala🫶🏻