> kat. arina:
> > zvezdara123:
> > Odlican, veoma lagana formulacija, cena vise nego pristupacna.
> nijansa mi deluje slična ovoj koju sad koristim, koliko je svetla? hvala vam, devojke!
Svetao je, ja sam bas svetlog tena. Probajte testere u DM-u, ili Lilly - ju.
Pokusala sam u momentima da ga zamenim drugim dosta skupljim, ali mu se uvek vracam, odlican je.
> kat. arina:
> > zvezdara123:
> > Odlican, veoma lagana formulacija, cena vise nego pristupacna.
> nijansa mi deluje slična ovoj koju sad koristim, koliko je svetla? hvala vam, devojke!
Svetao je, ja sam bas svetlog tena. Probajte testere u DM-u, ili Lilly - ju.
Pokusala sam u momentima da ga zamenim drugim dosta skupljim, ali mu se uvek vracam, odlican je.