> ubavkam:
> Inace nevezano za temu. Juce sam dobila upit da li bih poklonila novu bundu. Malo sam bila u soku, ne znam da li vama stizu takve poruke
Bila je jedna devojka na sajtu, koja je jedno vreme slala poruke tipa "Da li bi poklonili X predmet za devojke u srednjoj skoli sa roditeljima bez stalnih primanja" ili tako nesto (parafraziram), pa je valjda blokirana. Posle je imala drugi nalog gde je prikupljala novac za lecenje zivotinja, pa je bio neki skandal na forumu kako joj je to 5 nalog ili tako nesto
> ubavkam:
> Inace nevezano za temu. Juce sam dobila upit da li bih poklonila novu bundu. Malo sam bila u soku, ne znam da li vama stizu takve poruke
Bila je jedna devojka na sajtu, koja je jedno vreme slala poruke tipa "Da li bi poklonili X predmet za devojke u srednjoj skoli sa roditeljima bez stalnih primanja" ili tako nesto (parafraziram), pa je valjda blokirana. Posle je imala drugi nalog gde je prikupljala novac za lecenje zivotinja, pa je bio neki skandal na forumu kako joj je to 5 nalog ili tako nesto