Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Aparat za šišanje dzempera

Zdravo, da li neka clanica ima preporuku za uredjaj sa sisanje dzempera da stvarno radi?
2026 01 12
Ja imam onaj iz lidla, 400 dinara je bio i odlično mi radi posao pogotovo za taj novac. A pročitala sam negde da je philips baš dobar, mada je oko 2000 rsd.
2026 01 12
Ja imam iz Jysk-a i super je.
2026 01 12
E hvala, ja imam taj iz lidla ali meni on bas nista ne skida
2026 01 12
Ja imam neki stari kineski. Skida top. Ne mogu sve grudvice i svaki materijal da se sredi baš zbog prirode materijala. Za krupnije grudvice probajte brijačem. Ovi novi kineski isto dobro rade, imam i jedan primerak novog, ali sa kablom, jer ovo na baterije mi nije pouzdano.
2026 01 12
Ima u Okovu kao i po Tehnomediji i Gigatronu
2026 01 12
> DoliBlack: > Ja imam neki stari kineski. Skida top. Ne mogu sve grudvice i svaki materijal da se sredi baš zbog prirode materijala. Za krupnije grudvice probajte brijačem. Ovi novi kineski isto dobro rade, imam i jedan primerak novog, ali sa kablom, jer ovo na baterije mi nije pouzdano. Hvala🩷
2026 01 12
Ja imam Clatornic, na baterije, iz Gigatrona Imam ga par godina i top radi
2026 01 12
> Ana2018: > Ja imam Clatornic, na baterije, iz Gigatrona > Imam ga par godina i top radi Hvala🩷
2026 01 12
Moj je iz Lidla i odličan je,za te par stvarno super radi .
2026 01 13
Ja imam iz Metalca, Sigmin, bio je 700-800 din, sa baterijama, i super mi je.
2026 01 14
Imam kineski, 550din, na baterije i katastrofa jeeee
2026 01 18
I ja imam iz Lidla. Onako, nije loš za tu cenu. Sigurno ima boljih. Što ne uspem njim da skinem, može brijačem. Samo brijačem mora pažljivo i na ravnu površinu da se stavi odeća kako se ne bi oštetila.
2026 01 18
Kupila sam philips pre dva dana. Koštao je 2700din, na baterije je. Pa skida grudvice i neravnine, končiće ali trebalo mi je vremena za jedan džemper. Preko jedne površine se mora preći više puta, kružiti. Ja sam mislila da će to malo brže ići. Da će malo agresivnije seći, da tako kažem.
2026 01 21
Za te aparate ne treba bacati pare jer i kineski nisu ni bolji ni lošiji, a dosta su jeftiniji.
2026 01 21
1 2