> Esprit21:
> > AnaDjxx:
> > Ja sam na sajtu od 2018. i bas mi je zao sto se raspada, ali ne mogu reci da sam iznenadjena... Vise ne zivim u Srbiji, tako da cu povremeno pratiti sajt u nadi da ce se stvari popraviti, ali mislim da sajt vise nikada nece biti isti kao pre par godina kada sam tek otvorila nalog, broj pregleda, upita i atmosfere na forumu, stvarno je bila kao neka mala zajednica.
> Ako nije tajna gde zivis sada i sto si se odlucila bas za tu zemlju? Ima li tamo sajt slican MK :D
U Norveskoj. Ukratko, hladno ali standard :D Imaju i to odlican, Tise se zove, cini mi se da se taj sajt koristi i u drugim zemljama, npr. u Danskoj i Svedskoj (kao nase krpice u Hrvatskoj itd) i imaju sajt koji je vise slican KP-u. Tise uzima provizijicu nakon prodaje, mnogo je bolji sistem nego ove clanarine, npr za stvar od 100e provizija mi je bila 5,5e, za stvar od 15e, provizija je bila 50 centi. Uvezali su se sa kurirskim sluzbama i postom, mnogo je lakse i slanje i sve, ja sam odusevljena.
> Esprit21:
> > AnaDjxx:
> > Ja sam na sajtu od 2018. i bas mi je zao sto se raspada, ali ne mogu reci da sam iznenadjena... Vise ne zivim u Srbiji, tako da cu povremeno pratiti sajt u nadi da ce se stvari popraviti, ali mislim da sajt vise nikada nece biti isti kao pre par godina kada sam tek otvorila nalog, broj pregleda, upita i atmosfere na forumu, stvarno je bila kao neka mala zajednica.
> Ako nije tajna gde zivis sada i sto si se odlucila bas za tu zemlju? Ima li tamo sajt slican MK :D
U Norveskoj. Ukratko, hladno ali standard :D Imaju i to odlican, Tise se zove, cini mi se da se taj sajt koristi i u drugim zemljama, npr. u Danskoj i Svedskoj (kao nase krpice u Hrvatskoj itd) i imaju sajt koji je vise slican KP-u. Tise uzima provizijicu nakon prodaje, mnogo je bolji sistem nego ove clanarine, npr za stvar od 100e provizija mi je bila 5,5e, za stvar od 15e, provizija je bila 50 centi. Uvezali su se sa kurirskim sluzbama i postom, mnogo je lakse i slanje i sve, ja sam odusevljena.