🤣😅 Pa nemam pojma.. kad operem lepo "istresem" i okačim na ofingere da se suši, i bude ok u 90% slučajeva..
Uglavnom su zimi farmerke i neki džemperi, ili tipa one uske majce na dug rukav, koje se dodatno opeglaju na meni, pa preko neki džemper kardigan..
Uglavnom sve bude nosivo nakon pranja kad tako okačim da se osuši, jedino leti zna da zeza po neka haljina/suknja, ali onda obučem nešto drugo🤣
Ali eto primera radi, kupila sam letos jednu haljinu od lana (vrv neka mešavina) ovde, oprala je i okačila, osušila se savršeno, a lan inače ima tendenciju da mora da se pegla 🤷♀️
Sad, dok sam nosila "poslovnu" odeću, košulje itd, to sam morala da peglam, ali s obzirom da muž i ja radimo od kuće, pidžame ne peglamo🤣🤣
Više je do toga da izbegavam da nosim odeću koja po svaku cenu mora da se pegla, I baš retko kad baš odlučim tako nešto da obučem, izvadim peglu iz penzije😊
🤣😅 Pa nemam pojma.. kad operem lepo "istresem" i okačim na ofingere da se suši, i bude ok u 90% slučajeva..
Uglavnom su zimi farmerke i neki džemperi, ili tipa one uske majce na dug rukav, koje se dodatno opeglaju na meni, pa preko neki džemper kardigan..
Uglavnom sve bude nosivo nakon pranja kad tako okačim da se osuši, jedino leti zna da zeza po neka haljina/suknja, ali onda obučem nešto drugo🤣
Ali eto primera radi, kupila sam letos jednu haljinu od lana (vrv neka mešavina) ovde, oprala je i okačila, osušila se savršeno, a lan inače ima tendenciju da mora da se pegla 🤷♀️
Sad, dok sam nosila "poslovnu" odeću, košulje itd, to sam morala da peglam, ali s obzirom da muž i ja radimo od kuće, pidžame ne peglamo🤣🤣
Više je do toga da izbegavam da nosim odeću koja po svaku cenu mora da se pegla, I baš retko kad baš odlučim tako nešto da obučem, izvadim peglu iz penzije😊