Nesto se mislim , dosta garderobe imam koju ne nosim jer mi je mala/velika a cak su sa etiketom , a posto mi ovako prodaja i ne ide , a ni slikanje .. Prodaja na veliko svi bi komad 100-200 dindzi , jos gore !
E sad , svidja mi se ta ideja usluzne prodaje , ali ne znam ko to radi profi , da ne posaljem svoje brendirane stvari a onda ni traga ni glasa, kuku mene joj 😂😂😂
Da li vi imate preporuku ili ideju gde uvaliti stvari ?
Nesto se mislim , dosta garderobe imam koju ne nosim jer mi je mala/velika a cak su sa etiketom , a posto mi ovako prodaja i ne ide , a ni slikanje .. Prodaja na veliko svi bi komad 100-200 dindzi , jos gore !
E sad , svidja mi se ta ideja usluzne prodaje , ali ne znam ko to radi profi , da ne posaljem svoje brendirane stvari a onda ni traga ni glasa, kuku mene joj 😂😂😂
Da li vi imate preporuku ili ideju gde uvaliti stvari ?