Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M reciklaža

Da li je H&M počeo opet da uzima odeću za reciklažu? Jedno vreme su ukinuli pa me interesuje da li je neko informisan. Hvala unapred na odgovoru!
2026 03 21
Kod mene u njihovoj aplikaciji stoji da su obustavili do kraja godine.
2026 03 22
Bila sam pre par dana da ih pitam i rekli su da su prestali na neko vreme. Mene isto zanima gde bih mogla da recikliram
2026 03 29
Isto sam redovno nosila u H&M i baš mi je žao što su to ukinuli. Čini mi se da u Zaru može da se nosi, ali ne u sve prodavnice, to treba da se proveri u koje tačno može.
2026 04 01